fbpx

Prisijungti

Naujienos

Skirtingos mokesčių mokėjimo tvarkos nepadeda verslui

„Pasibaigus karantinui baigėsi ir mokesčių atostogos. „Sodra“ jau laukia verslininkų prašymų juos atidėti, nors mokesčių inspekcija tuo ims rūpintis tik pasibaigus ekstremaliajai situacijai“, – skelbiama LRT reportaže.

Rūmų narės „DSP Plius“ kompanijos vadovė Irma Spudienė stebisi, kad karantino pradžioje VMI ir Sodra nurodė vienodus atsiskaitymo terminus, o dabar tvarkos –jau skirtingos.

„Kas yra blogai, ir VMI, ir „Sodra“ buvo išplatinusios, kad reikės vieno prašymo, o staiga „Sodra“ viena rašo, VMI – kita. Institucijos nesusikalba. Verslas klaidinamas, kaip susigaudyti tarp tų dalykų?“, – klausia „DSP Plius“ direktorė Irma Spudienė.

Rūmų generalinio direktoriaus dr. Almanto Danilevičiaus teigimu, šiuo kriziniu metu verslui ypač svarbi vieninga, aiški institucijų komunikacija, kuo mažiau skirtingų taisyklių, terminų ir tvarkų.

„Įmonės meta visus resursus, siekdamos išsilaikyti rinkoje, išlaikyti darbo vietas, mokėti mokesčius, tad mažiau biurokratijos leistų verslui labiau koncentruotis ties tiesiogine veikla. Valstybės parama yra labai svarbi ir daug įmonių dėkingos už finansines injekcijas, paskolas, garantijas, bet institucijų susikalbėjimas irgi būtų sveikintinas žingsnis“, – akcentuoja A. Danilevičius.

Daugiau – LRT reportaže:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000112082/verslininkai-pasimete-sodros-ir-vmi-reikalavimai-skiriasi-nei-buvo-tartasi-karantino-pradzioje

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis