fbpx

Prisijungti

Naujienos

SKELBIAMAS NACIONALINIO STANDARTIZACIJOS PRIZO KONKURSAS – KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS!

Jau trečius metus iš eilės Lietuvos įmonės ir organizacijos bei mokslo bendruomenė kviečiamos dalyvauti Lietuvos standartizacijos departamento organizuojamame Nacionalinio standartizacijos prizo konkurse.

Nacionaliniu standartizacijos prizu gali būti apdovanojamas fizinis ar juridinis asmuo pagal tris kategorijas: pažangios įmonės ir organizacijos; jaunieji profesionalai (20-30 m. amžiaus specialistai) bei standartizacijos propaguotojai.

Pateiktos paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pateiktus argumentus: kaip standartų taikymas lėmė teigiamus pokyčius organizacijos veikloje; kaip taikant standartus prisidėta prie nacionalinės standartizacijos plėtojimo ir ekonomikos augimo skatinimo; koks buvo mokslo tiriamųjų darbų rezultatų panaudojimas ar inovatyvių sprendimų pritaikymas standartizacijoje. Taip pat bus vertinami ir standartizacijos populiarinimo straipsniai, mokslo darbai, tyrimai standartizacijos tema.

Konkursui pateiktas paraiškas vertins komisija, sudaryta iš verslo, akademinės visuomenės ir Departamento atstovų. Teikti paraiškas Nacionalinio standartizacijos prizo konkursui galima iki rugpjūčio 1 d. Apdovanojimai bus įteikiami Pasaulinės standartizacijos dienos proga 2021 m. spalio mėnesį.

Išsamesnė informacija, susijusi su konkursu, pateikiama Departamento interneto svetainės skiltyje KONKURSAS.

Kviečiame dalyvauti konkurse ir pasidalinti pasiekimais taikant standartus ar propaguojant standartizaciją!

 

Daugiau informacijos: https://www.lsd.lt/index.php?-2036777891

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis