fbpx

Prisijungti

Naujienos

SENT Lenkijoje: Problemos ir jų sprendimo būdai

 

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija kviečia į seminarą „SENT Lenkijoje: Problemos ir jų sprendimo būdai“.

Dėl teisinių pokyčių Lenkijoje, nuo 2017 m. balandžio 17 dienos įsigaliojo nauja vežėjų kontrolės sistema (SENT), kuri yra nuolat tobulinama, įvedami nauji teisės aktų pakeitimai, privalomi transporto sistemos dalyviams. Pakeitimų problematika palietė ne tik vežėjus, bet ir ekspeditorius. Seminaro metu bus analizuojamos SENT sistemos problemos, susijusios su ekspeditoriais. Siūlomi galimi problemų sprendimo būdai.

Seminarą ves Advokatas Pawel Smoreda.

Advokatas P.Smoreda specializuojasi transporto teisėje, nuo 2001 m. konsultuoja Lietuvos vežėjus, o nuo 2012 m. tiesiogiai dirba su SENT sistemos sukurtomis teisinėmis problemomis.

 

Seminare:

  • SENT pokyčiai po 2019-01-01 ir veiksmai iš ekspeditorių pusės
  • Pagrindiniai ir papildomi priežiūros būdai (PUESC platforma)
  • Kontrolė (kontroliuojamo asmens pareigos, pastabų svarba kontrolės protokolui, transporto priemonės ir krovinio sulaikymas, pergabenimas, saugojimas – sąnaudos ir transporto priemonės grąžinimas
  • Baudos (jų pobūdis ir skyrimo procedūra, atsakingi subjektai ir aplinkybės lemiančios atsakomybę, ikiteisminė ir teisminė procedūra, užstatas ir jo nemokėjimo pasekmės, atleidimas nuo baudos)
  • Administracinė ir teisminė praktika SENT bylose

 

Tikslinė auditorija:

Ekspeditoriai;

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nariai.

 

Data: 2019 m. vasario 28 d., ketvirtadienis

Laikas: 10:30 – 14:30 val.

Vieta: T. Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius (VPPAR būstinė)

Dalyvio mokestis - 35 EUR

LINEKA nariams  - 25 EUR

 

Registracija:

Monika Petkevičiūtė +370 60972229, monika@lineka.lt (iki vasario 25 d.)

Registruojantis prašome nurodyti dalyvio vardą, pavardę, pareigas, atstovaujamos įmonės pavadinimą ir kontaktus. Dalyvių skaičius ribotas.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.