fbpx

Prisijungti

Naujienos

Seminare pristatyta Ukrainos mažmeninė prekyba ir galimybės Lietuvos verslui

 

Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos pasiūlyta iniciatyva birželio 22 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu organizavo virtualų seminarą „Ukrainos mažmeninė prekyba: kokios galimybės Lietuvos plataus vartojimo prekių gamintojams?“

Renginyje dalyvavo daugiau nei 20 Lietuvos plataus vartojimo prekių (maisto ir gėrimų, kosmetikos, farmacijos, chemijos prekių ir  kt.) tiekėjų ir gamintojų, kurie jau dirba ar domisi Ukrainos rinka.

Vilniaus rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius

Sveikindamas renginio dalyvius Vilniaus rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius džiaugėsi Lietuvos ir Ukrainos glaudžiu bendradarbiavimu ir išreiškė viltį, kad netrukus jau galėsime susitikti gyvai, dalyvauti ne tik virtualiuose, bet ir „gyvuose“ verslo susitikimuose, verslo forumuose, misijose.

Renginį moderavo ir dalyvius taip pat pasveikino Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos pirmasis viceprezidentas Sergej M. Prochorov. Sveikinimo žodį tarė LR ambasados Ukrainoje ministras patarėjas Saulius Labutis.

 

Kijevo prekybos ir pramonės rūmų prezidentas Nikolaj Zasulskij pasidžiaugė, kad Kijevo ir Vilniaus rūmai bendradarbiauja jau 20 metų. Jis taip pat priminė, kad Kijevo, Vilniaus ir Krokuvos rūmų iniciatyva yra įsteigtas „Kijevo klubas“ – tarptautinė organizacija „Kyiv Club of Partner Chambers“, kurios tikslas – sukurti tarptautinę prekybos ir pramonės rūmų lyderių bendruomenę, skatinant tarptautinę verslo organizacijų plėtrą bei stiprinant bendradarbiavimą. Birželio 30 d. įvyks virtualus III-iasis Kijevo klubo susitikimas.

Seminare pranešimus pristatė Ukrainos atstovai:

Strateginės rinkodaros ir Ukrainos mažmeninės prekybos galimybės FMCG grupės prekėms -

„AMGC Right Decision LLC“ bendrasavininkas Roman Koliadiuk

„Crowe Ukraine“ tarptautinės audito ir konsultavimo grupės „The Owners“ įmonių grupės partneris Michail Romanov

Ukrainos eksportuotojų klubo atstovės Evgeniya Litvinova ir Jekaterina Baselinskaya

Advokatų kontoros „First Legal“  programos „NEREZIDENTAI“ kuratorė Nadežda Vikho

Renginio metu Lietuvos gamintojai – UAB Amber paper, AB Actas, UAB Daivida (Rokiškio mėsinė), UAB Geld Baltic (Supergarden), UAB Straikas (Sip Sap, Marmaluzi), MB Signumus (Fortivitum), UAB Shapemetics (Solidu) ir kiti pristatė savo produktus, kokių galimybių ieško Ukrainoje. Visų dalyvių poreikiai ir interesai perduoti Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungai bei Kijevo prekybos ir pramonės rūmams.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis