fbpx

Prisijungti

Naujienos

Seminaras „Verslo finansavimas: bankai ir alternatyvos“

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais kviečia į seminarą „Verslo finansavimo galimybės“.

Paskutinio laikotarpio Lietuvos rinkos tyrimai rodo, jog daugiau nei pusė verslo įmonių (net 54,4 proc.) susiduria su verslo plėtros finansavimo problema.

Tinkamas veiklos finansavimo šaltinio pasirinkimas lemia kapitalo kaštus ir sukuria konkurencinį pranašumą, todėl tai - strateginis klausimas.

Geriausiai žinomas tradicinis verslo finansavimo būdas – banko paskola. Verslas žino, kad šis būdas konservatyvus, keliantis didelius reikalavimus ir apribojimus paskolos gavėjui.

Kaip aksioma priimama nuostata, kad mažos ir vidutinės įmonės, neturinčios sėkmingos veiklos istorijos arba planuojančios rizikingesnes verslo investicijas, beveik neturi galimybių gauti banko paskolą.

Sakoma, jeigu  įmonė  neturi tinkamo ar pakankamo užstato, tai neturi ir „šanso“ išspręsti finansavimo lėšų stygių per banką.

Bet ar iš tiesų skolinimosi situacija rinkoje nepasikeitė? Ar neatsirado ir neatsiranda naujų galimybių ir finansavimo priemonių SVV įmonėms?

Į šiuos ir kitus klausimus seminare atsakys:

AB „Šiaulių bankas“ Vilniaus filialo verslo klientų departamento vadovas Kęstutis Grinius; 

UAB „Medicinos bankas“ Vilniaus filialo direktorius Jonas Izokaitis; 

AB Capitalia Finance vadovas Gintaras Matuzas. 

Renginyje taip pat dalyvaus UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (Invega) generalinio direktoriaus pavaduotojas Algis Skiauterė.

 

Invega – smulkaus ir vidutinio verslo partneris, padedantis įmonėms gauti paskolas iš bankų su mažesniais užstatais ir pigiau skolintis, padengiant didesnę dalį palūkanų. Invega teikia eksporto apmokėjimo garantijas, padeda pritraukti į investicinius projektus rizikos kapitalo fondus. Seminaro metu bus pateikta informacija apie naują finansavimo priemonę „Avietė“, sukurtą sutelktinių paskolų platformoje.

Taip pat išgirsite apie naujoves finansuojant inovatyvų verslą, Europos investicijų fondo portfelinę garantiją InnovFin ES ir kitas  finansavimo priemones.

Seminaro dalyviai ne tik gaus aktualios informacijos apie verslo finansavimo galimybes, bet ir galės palyginti įvairius  finansavimo produktus.  

Susitikimo metu visi pranešėjai atsakys į dalyvių klausimus, kuriuos galima atsiųsti organizatoriams iš anksto. 

Registracija – Rūmų interneto svetainėje.

Į visus klausimus mielai atsakys Gintarė Povilonė, Verslo klientų vadovė: gintare.povilone@cci.lt arba tel. +370 687 50025.

Renginio data: 2018 11 14

Renginio laikas: 13.00 val.

Renginio vieta: Kosciuškos g. 30, Vilnius

Renginio kaina: nariams – nemokamai, ne nariams – simbolinis 10 € mokestis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.