fbpx

Prisijungti

Naujienos

Seminaras – „Procesų skaitmenizacija – nuo ko pradėti“

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko nuotolinis seminaras verslui  „Procesų skaitmenizacija – nuo ko pradėti“. Rūmų narys – įmonės „eRobotai“ įkūrėjas Vaidas Velykis  supažindino su robotizuotu procesų automatizavimu. Šis pristatymas suteikė bendrą supratimą apie šios technologijos galimybes, galimą naudą įmonės personalo, apskaitos, verslo valdymo ir kituose „minkštuosiuose“ procesuose. Įvykusiame seminare dalyvavo 10 dalyvių.

Mokymai buvo skirti įmonėms, žengiančioms ar dar tik planuojančioms pirmuosius procesų skaitmenizacijos žingsnius. Mokymų metu buvo aptarti negamybiniai įmonės procesai – personalo, apskaitos, verslo valdymo, duomenų perdavimo tarp skirtingų programų ir pan. – skaitmenizacijos pavyzdžiai naudojant rinkos lyderių Microsoft ar UiPath įrankius.

Šie mokymai buvo ypač naudingi tiems dalyviams, jei: informacijai perduoti/saugoti/dalintis naudoja Excel ar pan. programinę įrangą. Tiems, kurių darbuotojai rankiniu būdu suvedinėja didelį kiekį informacijos į sistemas, naudoja kelias programas, kurios „nesišneka“ tarpusavyje programiniu būdu. Arba tiems nariams, kurie ieško būdų kaip išlaisvinti darbuotojus nuo rutininių užduočių vykdymo ir sumažinti žmogiškų klaidų skaičių.

Nauda – dalyviai pamatė pavyzdžių, nuo ko savo procesų skaitmenizavimą pradėjo įvairių industrijų įmonės, ir gavo žinių, kaip atpažinti galimus procesus automatizavimui savo įmonėse.

Mokymų dalyviai negailėjo padėkos žodžių profesionalui, Vaidui Velykiui, kuris sugebėjo aiškiai, prieinamai ir visiems suprantamai perteikti sudėtingus procesus.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis