fbpx

Prisijungti

Naujienos

Seminaras – diskusija Alytaus miesto verslui „Žmogiškieji resursai X, Y ir Z kartos versle: motyvavimas ir efektyvus valdymas“

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai Alytaus miesto verslininkus kviečia dalyvauti nemokamame renginyje (seminare - diskusijoje) „Žmogiškieji resursai, X, Y ir Z kartos versle: motyvavimas ir efektyvus valdymas“.

Apie kartų skirtumus versle kalbama jau senokai, tačiau ar konkrečiai aišku, kaip tai keičia organizacijas, jų kultūrą, sprendimų priėmimą, veiklos efektyvumą? Seminaro metu, pasitelkiant praktinio pobūdžio mokymą, bus siekiama suprasti, kaip reikia persitvarkyti organizacijų viduje bei išorėje, nes keičiantis darbuotojų kartoms, keičiasi ir klientų kartos. Taip pat bus siekiama atsakyti į klausimą – ko reikia jaunajai kartai ir kokio santykio ji tikisi.

Kviečiame Alytaus miesto verslininkus pasikalbėti apie vadybines verslo transformacijas, kurias provokuoja besikeičiančios ir į aktyvią veiklą žengiančios naujos kartos, išmokti naujų problemų sprendimo būdų ir pasidalinti gerosiomis praktikos pavyzdžiais.

Lektorius: Ugnius Savickas

Renginys vyks: Lapkričio 11 d. Kavinės „Dzūkų alaus restoranas“ konferencijų salėje, Vilniaus g. 35, Alytus. Vietų skaičius ribotas.

Renginys finansuojamas Alytaus miesto savivaldybės, įgyvendinat projektą „Kartų privalumai verslo vystymui ir plėtrai“.

 

Programa

 

08:45 – 09:00 Dalyvių registracija
09:00 – 10:30 Ekonominės transformacijos ir kartų skirtumai. Kaip tai verčia mus keistis?
10:45 – 11:00 Kavos pertraukėlė
11:00 – 13:00 Lūkesčiai, motyvacija ir efektyvus valdymas įvairių kartų (angl. multigeneration) komandose. Kodėl tai svarbu?

 

Maloniai kviečiame registruotis ČIA arba el. paštu kristina.tamosiunaite@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis