fbpx

Prisijungti

Naujienos

Seminaras apie verslo plėtros Persų įlankoje galimybes

Didelio Vilniaus PPAR narių ir potencialių narių susidomėjimo sulaukė neseniai Rūmų organizuotas seminaras apie verslo plėtros Persų įlankoje galimybes.
„Vilniaus PPAR nesiliauja padėti savo nariams ieškoti potencialių verslo galimybių naujose rinkose. Ypač tai svarbu dabar, ekonomikos lėtėjimo metu. Perfrazuojant žinomą posakį: kai užsidaro durys, mes padedame jums surasti ir atverti langus", sakė Almantas Danilevicius, Vilniaus PPAR direktorius, pradėdamas seminarą.
Renginio iniciatorius Vilniaus PPAR viceprezidentas doc. Taurimas Valys pabrėžė, kad šiuo metu Persų įlankos regionas importuoja per 95% visų vidaus reeksporto rinkoje naudojamų prekių ir paslaugų. „Dėl šios priežasties rinkos žaidėjai iš viso pasaulio deda milžiniškas pastangas būti konkurencingais globaliose rinkose bei intensyviai stengiasi patekti į sparčiausiai augantį Persų įlankos regioną. Ne tik patekti, bet ir tapti jame ryškiausiai dominuojančio pasaulinio prekybos centro – Dubajaus, per kurį atsiveria puikiausi prekybos vartai į visą regioną, - verslo ekosistemos dalimi“, – teigė T. Valys.
Ayman Al Awadhi, „The Corporate Group“, kuri Dubajuje turi per 70 tarptautinio verslo konsultantų, atstovas parengė detalų pristatymą apie įspūdingas Persų įlankos regiono ekonominio augimo tendencijas globaliam kontekste, taip pat apžvelgė pagrindines galimybes bei sąlygas verslo subjektams, ketinantiems naudotis galimybėmis Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), Saudo Arabijos Karalystėje bei Omane. Buvo pristatyti minėto regiono lyderių – JAE – nacionaliniai prioritetai bei pagrindinės investicijų kryptys su patarimais, į ką turėtų atkreipti dėmesį verslo įmonės, norinčioms patekti į šią rinką.
Visose trijose minėtose šalyse „The Corporate Group“ turi atstovybes, o Vilniaus PPAR viceprezidentas yra oficialus šios įmonės atstovas Šiaurės Europai.
Seminaro dalyviai galėjo ne tik užduoti klausimus ir sulaukti išsamių atsakymų, bet ir pasikonsultuoti individualiai, susiplanuoti galimas sinergijas.
Ačiū visiems dalyviams!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis