fbpx

Prisijungti

Naujienos

Saldūs ir rudeniškai saulėti Vilniaus verslo moterų tinklo pusryčiai „Sugamour“ vasaros rezidencijoje

 

Gausus Vilniaus moterų tinklo narių ir kviestinių viešnių susitikimas rugsėjo 7 dieną įvyko „Sugamour“ vasaros rezidencijoje, Bernardinų sode. Visas susirinkusias damas pasveikino Vilniaus verslo moterų tinklo prezidentė Jurga Rimkė, kuri ne tik pristatė artimiausius VMT renginius, bet ir pasidžiaugė tarptautinėmis iniciatyvomis ir projektais.

Birutė Miškinienė, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos vadovė, pristatė ir pakvietė visas susirinkusias į rugsėjo 15-16 d. Crowne Plaza viešbutyje vyksiančią tarptautinę konferenciją „Pandemijos iššūkiai ir galimybės įmonių socialinei atsakomybei“, kurią organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su VU Verslo mokykla ir Europos marketingo ir vadybos asociacija EUMMAS.

„Sugamour“ desertų butikų ir restoranų tinklo generalinė direktorė Žaneta Birbilienė pasidalino savo vadovavimo patirtimi, pristatė „Sugamour“ aukštosios estetikos skonio namų siekius ir tikslus bei pasiūlė visoms susirinkusioms paragauti įvairių skonių juvelyrinio darbo desertų, iš preciziškai atrinktų ir subtiliai suderintų ingredientų.

Po spalvingų ir ypatingai skanių pusryčių, vyko VMT narių ir viešnių pristatymas, kontaktų apsikeitimas ir šiltas bendravimas prie kavos puodelio.

Nuoširdžiai dėkojame kiekvienai susirinkusiai damai ir ypatingai ačiū „Sugamour“ generalinei direktorei Žanetai Birbilienei bei visam vasaros rezidencijos kolektyvui už šiltą, saldų, skoningą priėmimą, staigmenas ir saldžias dovanas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis