fbpx

Prisijungti

Naujienos

Sakartvelo Užsienio reikalų ministerijos atstovo vizitas Rūmuose

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Sakartvelo Užsienio reikalų ministerijos Tarptautinių ekonominių ryšių departamento direktorius p. Noshrevan Lomtatidze ir Sakartvelo Ambasados Lietuvoje I-oji sekretorė Salome Vekua.

Susitikimo tikslas – stiprinti abiejų šalių ekonominį bendradarbiavimą, pristatyti Sakartvelo ekonomines galimybes ir verslą bei aptarti galimus bendrus renginius abiejų šalių verslininkams.

p. Lotatidzė pristatė Sakartvelo ekonomines tendencijas, investicijų augimą ir pabrėžė, kad šalyje palankios sąlygos įkurti verslą bei mokestinės lengvatos. Tačiau Sakartvelo verslas dar nepakankamai žino apie Lietuvos galimybes, todėl pakvietė organizuoti Lietuvos įmonių delegaciją į Sakartvelą.

Svečias iš Sakartvelo URM supažindino su naujausiais tarptautiniais projektais, kurių pagalba būtų tiekiama elektros kabeliais elektra  jūros dugnu į ES. USAID pagalba Sakartvelo įmonės sertifikuojamos produkcijos tiekimui į Europą. Čia yra daug galimybių ir Lietuvos verslui.

Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė svečiams pristatė tarptautinį projektą EU4Business: Connecting Companies (EU4BCC), kuriame vieni iš Rūmų partnerių yra Sakartvelo prekybos ir pramonės rūmai.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais – Estijos prekybos ir pramonės rūmais, Sakartvelo prekybos ir pramonės rūmais bei Armėnijos prekybos ir pramonės rūmais – įgyvendina Eurochambres projektą EU4Business: Connecting Companies ir jame kuruoja kūrybinių industrijų sektorių. Šio projekto tikslas – stiprinti bendradarbiavimą tarp Europos Sąjungos (ES) valstybių narių ir rytinių kaimynų: Armėnijos, Azerbaidžano, Moldovos, Sakartvelo ir Ukrainos MVĮ ir verslo paramos organizacijų. 2022 m. gruodį Tbilisyje šio projekto rėmuose suorganizuota sėkminga tarptautinė konferencija EU4BCC: Kūrybinių industrijų konsorciumo konferencija "Kūrybiniai sprendimai sudėtingais laikais" vyko Tbilisyje, Gruzijoje (cci.lt), skirta kūrybinėms industrijoms.

Iki gegužės 31 d. numatytos įgyvendinti papildomos šios projekto veiklos:

EU4Business: Connecting Companies projektas kviečia dalyvauti mainų programoje Mobility Scheme, kuria siekiama skatinti 1 arba 2 mėn. trukmės verslo mainus tarp ES ir Rytų partnerysčių šalių (Ukrainos, Moldovos, Armėnijos, Sakarvelo ir Azerbaidžano) įvairių verslo paramos organizacijų (BSO) ir VMĮ (SME). Detalesnę informaciją apie programą ir registraciją rasite čia Mobilumo schema – EU4Business: Connecting Companies. Kontaktinis asmuo Kristina Baranauskienė, kristina.baranauskiene@cci.lt.

2023 kovo 20 – 22 d. Vilniaus tarptautinio kino festivalio "Kino pavasaris""Meeting Point – Vilnius" renginio metu planuojamas 5 dienų trukmės pažintiniai vizitai ir B2B susitikimai. Pažintinių vizitų ir B2B susitikimų tikslinė auditorija – Kino industrijos sektoriuje veikiančios MVĮ iš Rytų partnerysčių šalių. Kontaktinis asmuo Deimantė Vilčinskaitė, deimante.vilcinskaite@cci.lt.

 

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis