fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose vyko verslo galimybių Lenkijoje pristatymas

 

Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko apvalaus stalo susitikimas-diskusija „Verslo galimybės Lenkijoje“.

Kastytis Zmejauskas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos atstovas Lenkijoje, pristatė lietuviškos produkcijos eksporto į Lenkijos rinką, bendrų įmonių ir filialų steigimo Lenkijoje galimybes, investicines kryptis bei verslo partnerių paiešką. K. Zmejauskas su Lenkijos rinka dirba jau daug metų, tad mielai pasidalino ir praktiniais patarimais bei Lenkijos verslo kultūros aspektais.  Kaip pavyzdžiui, jei po 3-jų skambučių jūsų potencialus partneris Lenkijoje nekelia ragelio, akivaizdu jis nesuinteresuotas ir verslo santykiai toliau nesivystys. Taipogi nusiteikti, jei esate pakviesti į svečius ar aplankyti įmonę Lenkijoje, tai dar nereiškia, kad verslo ketinimai rimti. Pirma kelionė į Lenkija bus tik ekskursija. Lenkų kalba taip pat turi labai svarbų vaidmenį versle. Jei norite patikti, stenkitės kalbėti lenkiškai, kad ir su klaidomis, bet jūsų pastangos bus įvertintos.

Diskusijų metu taipogi buvo aptartos Lietuvos įmonėms iškylančios problemos Lenkijos rinkoje. Dalyvavusios įmonės aktyviai bendravo ir dalinosi savo patirtimi vieni su kitais.

Renginyje dalyvavo 18 įmonių atstovai, tarp jų Rūmų nariai įmonės: AB „Actas“ , UAB „Baltic ILP“, UAB „Geld Baltic“, UAB „Balticumo Vilsama“, UAB „Buhalterės.lt“, UAB „Comfort Heat“, UAB „Fabus Group“, UAB „Finreda“, UAB „Ionicum“, UAB „Metmedė“, UAB „Rubineta“, UAB „Varėnos pienelis“, UAB „Vilkritis“, UAB „Vilteda“ ir UAB „Vis Aqua“.

Renginį organizavo Enterprise Europe Network

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis