fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose tarptautinis ekspertas dalinosi įžvalgomis apie verslo plėtrą JAV rinkoje

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas su ekspertu iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) – įmonės „TBC International“ prezidentu ir vykdančiuoju direktoriumi Michael Breen.

Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su Baltijos-Amerikos prekybos rūmais (BACC New York) organizuoja susitikimus su ekspertais iš JAV jau nebe pirmą kartą siekiant pristatyti Lietuvos įmonių bei eksporto vadovams galimybes šioje šalyje.

Baltijos-Amerikos prekybos rūmų prezidentė Inga Klimašauskienė, trumpai pristatė Baltijos-Amerikos prekybos rūmų veiklą ir pagalbą Lietuvos įmonėms pradedant ir plėtojant veiklą JAV rinkoje.

Pagrindinis pranešėjas – „TBC International“ prezidentas ir vykdantysis direktorius Michael Breen apžvelgė Jungtinių Amerikos Valstijų rinką, pasiruošimą ir verslo plėtros etapus, verslo partnerių ir investuotojų paiešką, bendrų įmonių steigimo galimybes, dalinosi įžvalgomis ir praktiniais patarimais bei atsakė į dalyvių klausimus.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 20 dalyvių iš 17 įmonių ir organizacijų, tarp jų ir Rūmų nariai – įmonės UAB „Animatrix“, UAB „Corporate Securitus“, UAB „Dineta“, UAB „Gateway & Partners“, UAB „Icona“, UAB „Metis Baltic“, UAB „Prieskonių ambasada“, UAB „Straikas“ ir UAB „TexTera“.

 

 TBC International Alliance pranešimas

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis