fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose susitikimas su komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose

Š. m. lapkričio 12 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas su Laimučiu Abeciūnu, LR komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius renginio dalyviams trumpai pristatė Rūmų veiklą ir narytės Rūmuose naudą įmonėms, kviesdamas įmones aktyviai dalyvauti Rūmų renginiuose ir projektuose.

LR komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose – Laimutis Abeciūnas supažindino su naujausiomis tendencijomis JAV rinkoje, sėkmės pavydžiais ir rekomendacijomis, kaip planuoti plėtrą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pristatydamas didžiausią pasaulio importo rinką, p. Abeciūnas akcentavo rinkos analizės svarbą pasirenkant potencialias valstijas ir miestus, sektorius ir prekybos kanalus, konkurenciją ir rinkos pokyčius. Dalyviai konsultavosi su LR komercijos atašė JAV pardavimų strategijos formavimo, viešųjų pirkimų ir kt. klausimais.

Renginyje dalyvavo 24 įvairių sektorių įmonių atstovai, tarp jų ir Rūmų nariai – įmonės UAB „KAMĖ“, UAB „Straikas“, UAB „Greenlab Solutions“, UAB „Kupe travel“, UAB „Comfort Heat“ ir p. Ilona Stankevičienė.

Renginį organizavo Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Pranešimas „Size matters“

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis