fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – šiltas Sakartvelo ambasadoriaus vizitas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vakar (gruodžio 10 d.) lankėsi Sakartvelo nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Levan Gvachliani. Ambasadorių,  bei Sakartvelo garbės konsulą Lietuvoje Kazimierą Musteikį priėmė Rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius bei gen. direktorius Almantas Danilevičius. Susitikime dalyvavo ir Rūmų garbės viceprezidentas Viktoras Budraitis.

Susitikimo metu ambasadorius Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovams pristatė investicinę aplinką  Sakartvele, taip pat aptarė dviejų šalių prekybinių ir ekonominių santykių plėtrą ir verslo santykių stiprinimo perspektyvas.

Rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius, pristatydamas Ambasadoriui rūmų veiklų aktualijas, akcentavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų aktyvų bendradarbiavimą bei glaudžius santykius su Sakartvelą verslininkais, praėjusiais metais pasirašytą bendradarbiavimo sutartį su Sakartvelo darbdavių asociacija.

S. Leonavičius kvietė Skartavelo verslininkus misijai į Lietuvą bei iškėlė Lietuvos – Sakartvelo verslo tarybos steigimo idėją, taip pat susitikimo metu kalbėta apie studentų mainų programas, kuriose galėtų dalyvauti ir Rūmų nariai – VGTU bei kitos įstaigos.

Rūmai primena, kad 2018 m. rugsėjo 19 dieną Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius ir Sakartvelo darbdavių asociacijos prezidentas Elgue Meladze Sakartvele pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria užmegztas tamprus ryšys tarp dviejų valstybių verslo bendruomenių.

„Lietuva ir Sakartvelas yra pasirašę susitarimą dėl ekonominio bendradarbiavimo, kuris galioja nuo 2015 metų vidurio. Norime tikėti, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Sakartvelo darbdavių asociacijos sutartis leis mūsų šalių verslininkams  lengviau rasti partnerius, didins kontraktų skaičių ir prisidės prie šalių ekonominio bendradarbiavimo skatinimo“, - tuomet sakė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius.

Tbilisyje taip pat lankėsi Rūmų ekspertų komanda, kuri su kolegomis iš Sakartvelo darbdavių asociacijos dalinosi savo žiniomis bei patirtimi, siekdami padėti Sakartvelo darbdavių asociacijai efektyviau dirbti su savo nariais konsultuojant juos eksporto į ES šalis klausimais.

Ekspertai parengė eksporto į ES gidą, skirtą Sakartvelo mažam ir vidutiniam verslui, vedė 3 dienų mokymus Sakartvelo darbdavių asociacijos darbuotojams bei verslininkams.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis