fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose pristatytos verslo galimybės Argentinoje

 

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas-apskritojo stalo diskusija apie verslo galimybes Argentinoje.

Sveikinimo žodžius tarė Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius bei Argentinos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė J. E. Ana Maria Ramirez, kurie džiaugėsi, kad prieš metus įvykęs pirmasis susitikimas turi tęstinumą, padėsiantį kurti daugiau galimybių dvišaliam verslo bendradarbiavimui.

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos atstovai domėjosi permainomis pradėjus pareigas eiti naujai išrinktam Argentinos Respublikos prezidentui ir ar jos turės įtakos Europos Sąjungos laisvosios prekybos sutarčiai su MERCOSUR šalimis.

Pagrindinis pranešėjas – Argentinos Respublikos ambasados Lenkijai ir Lietuvai pirmasis sekretorius Miguel Angel Cuna – pristatė Argentinos ekonomiką, prekybą, verslo aplinką ir užsienio investicijas šalyje, taip pat Argentinos Respublikos ambasados Lenkijai ir Lietuvai bei kitų institucijų, pvz., Agencia Argentina de Inversiones y Comercio Internacional (http://inversionycomercio.org.ar/es/home), siūlomą pagalbą Lietuvos įmonėms pradedant ir plėtojant veiklą Argentinoje, dalinosi praktiniais patarimais bei atsakė į dalyvių klausimus.

Renginyje dalyvavo įvairių sektorių įmonės, tarp jų ir Rūmų nariai – UAB „Comfort Heat“, UAB „KAMĖ“, UAB „Biogami“, UAB „FTG Baltic“, AB „MV GROUP Production“ ir p. Algirdas Kuliešius.

Renginį organizavo Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su Argentinos Respublikos ambasada Lenkijai ir Lietuvai.

Pranešimas „Why Argentina?“

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis