fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – Poltavos regiono vadovų delegacija

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad praėjusią savaitę Rūmuose lankėsi Poltavos savivaldybės delegacija, kuri susitiko su Rūmų prezidentu Sigitu Leonavičiumi bei gen. direktoriumi Almantu Danilevičiumi.

Poltavos delegacijoje – miesto Tarybos sekretorius, einantis miesto vadovo pareigas Aleksandr Šamota, miesto vadovo pavaduotoja Tatjana Jurčenko, Tarybos narys Valeryi Priadko bei Vilniaus rūmų atstovas Poltavos regione Piotr Kraisvitnyi. 

Kartu su Poltavos delegacija lankėsi ir UAB Nevda verslo plėtros direktorius Evaldas Jurgaitis. 

Poltavos atstovai pristatė Poltavos regioną ir galimybes bendradarbiauti su Lietuvos verslu vystant regiono ekonomiką ir stiprinant Poltavą kaip regioninį centrą. Rūmų vadovai buvo supažindinti su  integruoto miesto plėtros koncepcija „Poltava 2030“. Svečiai akcentavo žalio miesto konceptą, vystant turizmą ir kultūrinį bendradarbiavimą, žavėjosi Lietuvos viešojo transporto sistema, kurią mielai norėtų pritaikyti savo miestui.

Tatjana Jurčenko išreiškė norą pakeisti Poltavą, akcentavo SVV verslo vystymą, moterų verslumo skatinimą, konkrečių renginių organizavimą, mokymus SVV verslo vystymui, mainų programas studentams, bendrų projektų su Lietuva vystymą ir pan. 

Norint susipažinti su Lietuvos regionų turizmo plėtra, pasiūlyta iš Poltavos atsiųsti atsakingus asmenis į sausio 25-27 d. Vilniuje vyksiančią ADVENTUR parodą.

Rūmai 2019 m. I ketvirtyje numato organizuoti Lietuvos verslo vizitą į Poltavą, surengti regioninį forumą ir verslo misiją.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.