fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – Omano verslo delegacija

 

Vakar, gegužės 2 dieną, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Omano verslo misija, kurią organizavo Omano Sultanato garbės konsulė Lietuvoje  p. Boleta Senkienė.

Omano misijos vadovo – Omano Komercijos Rūmų  pirmininko Qais Mohammed Al Yousef teigimu, ši verslo misija skirta susipažinti su Lietuva, užmegzti glaudesnius ryšius su Lietuvos verslo organizacijomis, Rūmais ir verslo atstovais, surasti tvirtų partnerių tolimesniam bendradarbiavimui tarp šalių.  Omano verslo delegaciją sudarė šalies turizmo, nekilnojamo turto, logistikos, dujų/naftos kompanijų vadovai.

Omano verslo misijos narius pasveikino Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos direktorius Gediminas Rainys. Vadovai supažindino Omano svečius su Lietuvos verslo aplinka, Rūmų sistema ir teikiamomis paslaugomis.

Omano garbės konsulė Lietuvoje Boleta Senkienė informavo, kad šį rudenį planuojamas Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministro vizitas į Omaną, ir pakvietė Rūmus prisijungti su verslo atstovų misijos. p. A. Danilevičius patikino, kad Rūmai pasiruošę padėti organizuoti Lietuvos verslo atstovų misiją.

Susitikime dalyvavusios Lietuvos įmonių, tarp kurių ir Rūmų nariai - UAB RI Consulting, UAB Rubineta, UAB Aviaturas ir partneriai, UAB Kokybės klubas, UAB Comfort Heat, UAB Vilduja, UAB Energolitas ir kt., turėjo galimybę neformaliai pabendrauti su Omano delegacijos nariais, apsikeisti verslo kontaktais ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.