fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – Moldovos ambasadoriaus vizitas

 

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo Moldovos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius J.E. ponas Serghei Mihov ir pirmoji sekretorė ponia Aliona Rusu.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius pristatė Rūmų sistemą Lietuvoje, veiklas ir bendradarbiavimo galimybes. J.E. ponas Serghei Mihov apžvelgė Moldovos ekonomikos strategines reformas, kurios paskatino ekonomikos augimą, verslo aplinkos sąlygų gerinimą, užsienio investicijų pritraukimą ir bendradarbiavimo galimybių plėtojimą su Lietuva ir kitomis šalimis.

Susitikimo metu buvo aptartos galimos dvišalės iniciatyvos ir priemonės, kurios sudarytų sąlygas artimesniam verslo bendradarbiavimui – nuo verslui naudingos informacijos sklaidos, pavyzdžiui apie viešųjų pirkimų portalą Moldovoje https://achizitii.md/en/, iki bendrų verslo misijų organizavimo įvairių sektorių įmonėms.

Moldovos verslininkus domina Laisvosios ekonomikos zonos, IRT ir turizmo sektoriai, taip pat prekyba, kadangi Moldovos produkcijos eksportas į Europos šalis sparčiausiai augo lengvosios ir maisto pramonės bei žemės ūkio srityse.

Lietuvos – Moldovos ekonominių santykių apžvalga.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.