fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose lankysis Dnipro verslo įmonių delegacija

 

Informuojame, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kvietimu rugsėjo 16-17 d. Lietuvoje lankysis verslo delegacija iš Dnipro pramonės ir prekybos rūmų. Kartu su Enterprise Europe Network partneriais – Ukrainos prekybos ir pramonės rūmais – susitikimo metu organizuojame nemokamą verslo kontaktų renginį Vilniuje.

Maloniai kviečiame Jus rugsėjo 16 d. 9.30  val. į susitikimą su verslo atstovais iš Ukrainos, kuris vyks Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų patalpose, T. Kosciuškos g. 30, 4 a., Vilnius. Su atvykstančių įmonių sąrašu galite susipažinti čia. 

Rugsėjo 17 d. Ukrainos verslo atstovai mielai apsilankytų juos dominančių sektorių įmonėse. Labai prašome informuoti, kurias įmones norėtumėte pasikviesti.

Į Lietuvą atvykstančios Ukrainos įmonės veikia šiuose sektoriuose: kosmetika, maisto papildai, gėrimai, ne maisto produktų parduotuvių tinklai, alternatyvi energija -  kieto kuro katilų gamyba, projektavimas, inžinerija, programinė įranga, objektų techninė apžiūra ir ekspertizė.  

Susitikimų programa:

Rugsėjo 16 d.

9.30 – 11.30 Susitikimas Rūmuose. Įmonių prisistatymas ir B2B

Rugsėjo 17 d.

9.00 – 16.00 Individualūs susitikimai įmonėse

Renginys nemokamas, tačiau registracija į renginį būtina. Vietų skaičius ribotas.

Registruotis prašome čia: Registruotis

Papildomos informacijos mielai suteiks Eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė, +370 616 79552, e. paštas deimante.vilcinskaite@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.