fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose lankysis Dnipro verslo įmonių delegacija

 

Informuojame, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kvietimu rugsėjo 16-17 d. Lietuvoje lankysis verslo delegacija iš Dnipro pramonės ir prekybos rūmų. Kartu su Enterprise Europe Network partneriais – Ukrainos prekybos ir pramonės rūmais – susitikimo metu organizuojame nemokamą verslo kontaktų renginį Vilniuje.

Maloniai kviečiame Jus rugsėjo 16 d. 9.30  val. į susitikimą su verslo atstovais iš Ukrainos, kuris vyks Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų patalpose, T. Kosciuškos g. 30, 4 a., Vilnius. Su atvykstančių įmonių sąrašu galite susipažinti čia. 

Rugsėjo 17 d. Ukrainos verslo atstovai mielai apsilankytų juos dominančių sektorių įmonėse. Labai prašome informuoti, kurias įmones norėtumėte pasikviesti.

Į Lietuvą atvykstančios Ukrainos įmonės veikia šiuose sektoriuose: kosmetika, maisto papildai, gėrimai, ne maisto produktų parduotuvių tinklai, alternatyvi energija -  kieto kuro katilų gamyba, projektavimas, inžinerija, programinė įranga, objektų techninė apžiūra ir ekspertizė.  

Susitikimų programa:

Rugsėjo 16 d.

9.30 – 11.30 Susitikimas Rūmuose. Įmonių prisistatymas ir B2B

Rugsėjo 17 d.

9.00 – 16.00 Individualūs susitikimai įmonėse

Renginys nemokamas, tačiau registracija į renginį būtina. Vietų skaičius ribotas.

Registruotis prašome čia: Registruotis

Papildomos informacijos mielai suteiks Eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė, +370 616 79552, e. paštas deimante.vilcinskaite@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis