fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose lankėsi Lietuvos garbės konsulas Turku mieste

 

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose su vizitu lankėsi Lietuvos garbės konsulas Turku mieste (Suomija) Tomi Taipale. Šio vizito tikslas – užmegzti kontaktus su Rūmais, padėti jų nariams surasti naujų verslo partnerių Suomijos rinkoje.

Su Vilniaus PPAR veikla ir nariais svečią supažindino Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

„Šiuo metu Turku yra sparčiausiai besiplečiantis pietvakarių Suomijos regiono miestas ir itin svarbus Baltijos jūros regiono uostas. Jame sutelktos trys pagrindinės pramonės šakos: laivų statyba, gyvosios gamtos mokslų ir automobilių. Šiuo regionu taip pat domisi Lietuvos statybos ir baldų sektoriaus atstovai, –  vizito metu sakė T. Taipale. – Kviečiu Lietuvos įmones aktyviai naudotis mano pagalba surandant naujų verslo partnerių Turku regione“.

Pasinaudodamas proga garbės konsulas pakvietė Rūmų įmones lapkričio 20 d. dalyvauti seminare Lietuvos verslui Helsinkyje bei didžiausiame pasaulyje startuolių renginyje SLUSH (daugiau informacijos: https://www.slush.org/).

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.