fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose lankėsi Hanzos parlamento prezidentas Dr. Max Hogeforster

2020 m. kovo 3 d., Vilnius.  Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Hanzos parlamento ir Baltijos jūros akademijos prezidentas dr. Max Hogeforsteris, kurį priėmė Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius bei gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Susitikime kalbėta apie verslo ir mokslo bendradarbiavimą, politinį verslo palaikymą, kartų kaitos problemas, taip pat paliesti aplinkosaugos aspektai.

Garbingas svečias informavo, kad susijungus dviem organizacijoms (Hanzos parlamentui ir Baltijos jūros akademijai) į vieną bendruomenę, jau šių metų birželio pradžioje Briuselyje vyks visuotinis organizacijos narių susirinkimas, kurio metu bus renkamas naujas viceprezidentas.

Dr. M. Hogeforsteris pažymėjo, jog Rūmai yra svarbi institucija, padėjusi steigiant Hanzos parlamentą, kuris iki šiol dirba krašto labui ir gerovei. Hanzos parlamento vadovas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus kvietė teikti savo kandidatūrą į šį garbingą postą.

Be to, aptartas 2017 m. pradėtas didelio masto Europos Sąjungos projektas „Novatoriški įmonių perdavimo modeliai mažoms ir vidutinėms įmonėms Baltijos jūros regione“, kurį vykdo Lietuvos Respublikos ūkio ministerija, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Lietuvos edukologijos universitetas.

Hanzos parlamentas buvo įsteigtas 1994 metais, siekiant padėti Baltijos Jūros regione veikiančioms smulkioms ir vidutinėms įmonėms stiprėti ir augti. Šiandien Hanza parlamentas vienija  55 verslo asociacijų, 25 universitetus bei kitas verslą skatinančias organizacijas iš 10 Baltijos jūros regiono valstybių, Ukrainos, Baltarusijos ir Vengrijos. Hanza parlamentas savo strategiją grindžia įvairiapuse smulkiųjų ir vidutinių verslo įmonių bei amatų plėtra rengiant ir tobulinant jaunus kvalifikuotus specialistus, vadovus bei verslininkus.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis