fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose lankėsi Chersono verslo delegacija

Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Chersono verslo delegacija, vadovaujama gubernatoriaus Jurijaus Gusevo. Svečius sveikino Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, nepaprastasis ir įgaliotasis Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskis, ambasadoriaus patarėjas Sergėjus Vasylenko, Lietuvos užsienio reikalų ministerijos įgaliotasis ministras Gvidas Kerušauskas ir Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos prezidentas Viačeslavas Petrenko.

Į susitikimą su Chersono verslo delegacija susirinko Žemės ūkio ministerijos, Aplinkos vadybos ir audito instituto, Lietuvos klasterių asociacijos, taip pat verslo įmonių atstovai. Buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės ekologijos, energetinio efektyvumo, valymo įrenginių statybos ir rekonstravimo, kultūros, kultūros paveldo išsaugojimo, vaisių ir daržovių bei aliejinių augalų apdorojimo, žemės ūkio produktų džiovinimo, šaldymo ir perdirbimo, žuvininkystės, turizmo sektoriuose.

Be to, šiame susitikime nuspręsta Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio vizito Lietuvoje, kuris numatytas lapkritį, metu pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Chersono regiono administracija.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.