fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – Kipro ambasados Lenkijoje komercijos patarėjo vizitas

Šiandien Rūmuose lankėsi Kipro Respublikos ambasados Lenkijoje komercijos patarėjas  Petros Michaelides, atsakingas už Lenkijos ir Lietuvos regionus. Vizito tikslas – užmegzti ryšius su Rūmais, siekiant stiprinti Kipro ir Lietuvos verslo bendradarbiavimą.

P. Michaelides, pristatydamas Kipro verslo aplinką, pasakojo, jog ekonominė situacija po 2013 m. krizės stabilizavosi ir paskutiniais metais BVP augimas siekia 3 proc. Kipras garsėja maisto ir gėrimų pramone, turizmo paslaugomis. Iš pramoninių sektorių išskirtina laivininkystė. Naujos iniciatyvos plėtojamos kino sektoriuje: Kipras tampa viena iš svarbių filmavimo vietų („Oliwewood“ iniciatyva).

Audronė Masandukaitė, Vilniaus PPAR Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė, supažindino svečią su Lietuvos verslo aplinka, Rūmų sistema bei veiklomis.  P. Michaelides pasiūlė pagalbą užmezgant ryšius su Kipro prekybos ir pramonė rūmais, kurie šalyje yra vieni iš įtakingiausių ir stipriausių verslo organizacijų.

Komercijos patarėjo nuomone, Lietuvos produkcija turi puikių galimybių Kipre, todėl užmezgus ryšius tarp abiejų šalių Rūmų ir padedant Kipro ambasadai tikimasi atverti šią rinką mūsų šalies gamintojams.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis