fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – Kijevo įmonių delegacija

 

Informuojame, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kvietimu balandžio 22-26 d. Lietuvoje lankysis verslo delegacija iš Kijevo pramonės ir prekybos rūmų.

Rūmai maloniai Jus kviečia balandžio 23 d. 9 val. į susitikimą su verslo atstovais iš Ukrainos. Su atvykstančių įmonių sąrašu galite susipažinti prisegtuke.

Balandžio 24 d. Ukrainos verslo atstovai mielai apsilankytų juos dominančių sektorių įmonėse. Prašome informuoti, kurias įmones norėtumėte pasikviesti.  

Į Lietuvą atvykstančios Ukrainos įmonės veikia šiuose sektoriuose: kosmetika, maisto produktai, tekstilė – darbo saugos apranga, atsinaujinanti energetika – saulės energija, maisto  produktų pardavimo automatai, energijos taupymas, vandenvala, šaldymo įrangos gamintojai.

Susitikimų programa:

Balandžio 23 d.

9.00 – 12.30 Susitikimas Rūmuose. Įmonių prisistatymas.

Balandžio 24 d.

9.00 – 16.30 Individualūs susitikimai įmonėse.

 

Susitikimas su Ukrainos verslo delegacija balandžio 23 d. vyks Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų patalpose, T. Kosciuškos g. 30, Vilnius.

Renginys nemokamas, tačiau registracija į renginį būtina. Vietų skaičius ribotas.

Registruotis galite čia: Registracija į renginį

Papildomos informacijos mielai suteiks Eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė, +370 616 79552, e. paštas deimante.vilcinskaite@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.