fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – Ispanijos komercijos atašė vizitas

2022 m., kovo 18 d., Vilnius. Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Ispanijos ekonomikos ir prekybos atašė p. Pablo Cascon Salgado, reziduojantis Vilniuje. Vizito tikslas – susipažinti su Rūmais, Rūmų veikla, aptarti, kaip paspartinti Ispanijos ir Lietuvos verslo bendradarbiavimą. Svečią priėmė Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

„Šiandien Lietuvos verslui kaip niekad svarbu stiprinti prekybinius ryšius tarp mūsų ir ES šalių, diversifikuojant prarastas tiekimų ir prekybos rinkas. Rūmai siekia visad tiksliai identifikuoti prioritetines eksporto skatinimo kryptis,  todėl glaudus bendradarbiavimas su užsienio valstybių ambasadoriais, komercijos atašė padeda Rūmų nariams gauti tiesioginę patikimą informaciją iš oficialių atstovų bei tinkamai įsivertinti plėtros galimybes“, - dėkodamas Ispanijos komercijos atašė už iniciatyvą pažymėjo dr. A. Danilevičius.

p. Pablo Cascon Salgado pasidalino pagrindiniais artimiausiais projektais bei sektoriais, kur Lietuvos ir Ispanijos įmonės galėtų plėsti ir aktyvinti bendradarbiavimą. Pvz., dar šiais metais planuojamas oficialus Ispanijos vadovų vizitas Lietuvoje, kurio metu Lietuvą aplankys ir verslo delegacija.

Kaip pažymėjo Ispanijos komercijos ir prekybos atašė, Ispanija vis labiau investuoja bei stiprina kooperaciją su kitomis ES šalimis atsinaujinančios energetikos sektoriuje, todėl, jo manymu, ir Lietuvos kompanijos galėtų aktyviau bendradarbiauti šioje srityje.

Susitikimo metu buvo sutarta keistis verslo informacija, pasiūlymais, o dar šių metų gegužės mėnesį vyksiančiame vebinare apie Ispanijos rinką p. Salgado mielai sutiko prisijungti ir pasidalinti savo įžvalgomis apie Ispanijos rinką.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis