fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – Ganos atstovai

Šiandien Rūmuose lankėsi Lietuvos garbės konsulas Ganoje p. Arhur Roshkovski, atašė p. Laimis Akramas ir p. Afam Mallinson Ukatu kartu su Nigerijos verslo atstovu p. Afam Mallinson Ukatu ir Ukrainos atašė Ganoje p. Dmytri Bretman.

Vizito tikslas – užmegzti kontaktus su Rūmais, siekiant paskatinti Lietuvos ir Vakarų Afrikos verslo bendradarbiavimą.  Afrikoje veikia tik 2 ambasados – Egipte ir Pietų Afrikos Respublikoje, tad Lietuvos konsulatas dengia 16 Vakarų Afrikos šalių, kur yra didelis potencialias Lietuvos verslui.

„Pas mus atvyksta verslo misijos iš Lenkijos, Maltos, kitų šalių, tačiau norėtume dirbti ir su Lietuvos verslu“, - teigė Garbės konsulas Ganoje.

Rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius pasiūlė aktyvų bendradarbiavimą -  keičiantis verslo misijomis, dalinantis verslo pasiūlymais.

Nigerijos atstovas p. Ukatu pasiūlė ypač atkreipti dėmesį į Nigerijos rinką, kuri yra didžiausia Vakarų Afrikoje. Jam jau yra tekę dirbti su Europos verslininkais, tad mano, kad ir Lietuvos produkcija rastų vartotojų jo šalyje.

Susitikimo dalyviai sutarė artimiausiu metu apsikeisti informacija apie šalių verslo poreikius, o kitais metais suplanuoti Lietuvos verslo misiją Vakarų Afrikoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.