fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – Egipto verslininkų atstovės vizitas

 

2021 m. rugsėjo 14 d., Vilnius. Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Egipto Federacinių Prekybos rūmų Verslo moterų komiteto pirmininkė p. Dina Yacout, kuri su pranešimu dalyvaus rytoj prasidedančioje Rūmų, kartu su VU Verslo mokykla organizuojamoje tarptautinėje konferencijoje „Pandemijos iššūkiai ir galimybės įmonių socialinei atsakomybei“ (   https://www.cci.lt/produktas/kvieciame-i-tarptautine-konferencija-pandemijos-issukiai-ir-galimybes-imoniu-socialinei-atsakomybei/ 09/15-16 dienomis).

p. Yacout susitiko su Audrone Masandukaite, Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadove, ir aptarė Egipto bei Lietuvos verslo bendradarbiavimo galimybes. Tiek Egipto, tiek ir Lietuvos verslininkai turi vieni kitiems ką pasiūlyti, todėl numatoma dar šiais metais, bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Egipte, suorganizuoti vebinarą apie Egipto verslo aplinką, o kitais metais inicijuoti Lietuvos verslo misiją į Egiptą.

 

p. Yacout pristatymas Konferencijoje numatytas antrą renginio dieną – rugsėjo 16 d. Į renginį dar galima registruotis:

09/15  https://bit.ly/1konferencijosdiena 

09/16 https://bit.ly/2konferencijosdiena.

 

Konferencija taip pat bus transliuojama per Lrytas.tv, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei VU Verslo mokyklos socialinių tinklų Facebook bei Linkedin paskyras.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis