fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose aptarta verslo misija į Graikiją

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Lietuvos ambasadorius Graikijoje dr. Rolandas Kačinskas. Šio vizito tikslas – aptarti rugsėjo 23–24 dienomis planuojamą verslo misiją į Graikiją, kurią organizuoja Rūmai, VŠĮ „Versli Lietuva“, Lietuvos ambasada Graikijoje, Enterprise Greece bei  Graikijos prekybos ir pramonės rūmai.

 

Lietuvos ambasadorius Graikijoje dr. Rolandas Kačinskas

 

„Lietuvos įmonės turi naujai pažvelgti į Graikijos rinką. Ši šalis jau išsivadavo nuo 2017 m. šalį alinančios recesijos, be to, lietuviams Graikija gali tapti tiltu į Balkanų šalių rinkas, – sakė ambasadorius. – Galimybių Graikijos rinkoje galėtų rasti ir aukštą pridėtinę vertę kuriančių Lietuvos sektorių kaip skaitmeninių finansų technologijų, gyvybės mokslų, atsinaujinančios energijos, IT įmonės, ir tradiciniai verslai, pavyzdžiui, medinių langų ir durų, kosmetikos ar nišinių maisto produktų gamintojai“.

Rugsėjį numatytos verslo misijos metu planuojami B2B susitikimai su Graikijos įmonėmis ir verslo organizacijomis, vizitai į įmones ir kt. renginiai. Esant nenumatytoms aplinkybėms organizatoriai ketina surengti virtualų verslo renginį.

Įmonės jau gali teikti paraiškas dalyvauti šioje misijoje: https://www.cci.lt/produktas/verslo-misija-i-graikija-rugsejo-23-24-dienomis/.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis