fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmuose – apie Izraelio ir Lietuvos verslo bendradarbiavimą

 

Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Izraelio ambasados ekonomikos patarėjas p. Konstantin Hazanov. Vizito tikslas – užmegzti ryšius su Rūmais, stiprinant Izraelio ir Lietuvos verslo  bendradarbiavimą.

P. Hazanov, domėjęsis Rūmų veikla ir įmonėmis, patikino, jog Izraelio ambasada pasiruošusi reguliariai dalintis su Rūmų nariais Izraelio verslo įmonių pasiūlymais, informacija apie šią rinką, bendradarbiauti organizuojant verslo pusryčius ar seminarus, inicijuojant on-line susitikimus su Izraelio ekspertais.

Audronė Masandukaitė, Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė, supažindino svečią su Lietuvos verslo aplinka ir pagrindiniais sektoriais, pristatė Rūmų sistemą bei veiklas. Ji pasiūlė organizuoti bendrą renginį su Izraelio ambasada dar šiais metais.  Juolab kad įgyvendinant projektą „Jungtinis eksportas“ (pagal priemonę Naujos galimybės LT) numatyta verslo misija į Izraelį, kuri dėl koronaviruso perkelta į  2021 m.

P. Hazanov pasiūlė pagalbą užmezgant ryšius su Izraelio verslininkais, Izraelio prekybos ir pramonės rūmais, kurie šalyje yra vieni iš įtakingiausių ir stipriausių verslo organizacijų. Tad Rūmų nariai, besidomintys Izraelio rinka, kviečiami tiesiogiai kontaktuoti su  Ambasada.

Šiais metais prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės, kuri vienija daugiau kaip 500 šalies verslo ir mokslo įstaigų, prisijungė Lietuvos-Izraelio prekybos rūmai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis