fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų Verslo vadovų kontaktų sesijoje kartu su „IQ“ – per 40 įmonių atstovų bei atstovių

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vakar per 40 įmonių vadovų ir vadovių bei savininkų  ir savininkių dalyvavo Rūmų Verslo vadovų kontaktų sesijoje, kuri organizuota kartu su Rūmų partneriu – žinių portalu Alfa.lt ir žurnalu „IQ“.

Jau keletą metų sėkmingai vykstančiuose Rūmų Verslo vadovų klubų renginiuose apsilankė šimtai aukščiausio lygio įmonių vadovų ir vadovių.  

Rūmai auga, stiprėja ir atsiveria kitoms šalies kompanijoms, tad šiame verslo kontaktų renginyje dalyvavo ir ne rūmų bendruomenės nariai. Kontaktų sesijoje sulaukėme ir Vilniaus verslo moterų tinklo, kuriame – verslo aukštumų pasiekusios Top lygio vadovės, teisininkės, įvairių sričių ekspertės – profesionalės.

Renginio dalyviams įmonės „Alchemy“ vadovė Kristinos Jakubaitytė – Revutienė skaitė pranešimą „Visi skirtingi - visi reikalingi?“, sesiją moderavo Antanas Bernatonis, o įmonių atstovai per mini sesijas prisistatė potencialiems partneriams.  

Leidėjas ir IQ, alfa.lt vyr. Redaktorius Ovidijus Lukošius aštuoniems laimingiesiems įteikė žurnalo IQ prenumeratas ir kvietimus į Energetikos konferenciją.  

„Naudingas, įdomus verslo vakaras, kuriame galėjo dalyvauti visi norintys susipažinti su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais, rasti potencialių partnerių, naujų kontraktų ir potencialo įmonei augti! Tobulas vakaras, nes jį vainikavo loterija - ir sėkmė nusišypsojo 5-iems žmonėms, tarp kurių - ir man - gavau IQ žurnalo prenumeratą metams!“, - juokaudama komentavo UAB DSP Plius vadovė Irma Januševičiūtė - Spudienė.

Tris valandas trukusi kontaktų sesija kai kuriems dalyviams visgi pasirodė per trumpa, ir tokio formato verslo klubo susitikimus nariai prašė rengti mažiausiai kartą per ketvirtį.

„Gerbiame ir įsiklausome į bendruomenės narių pageidavimus. Džiugu girdėti gerus atsiliepimus apie populiarėjančias Rūmų veiklas ir teikiamą naudą nariams. Tikimės, kad kontaktų sesijos padės mūsų nariams arčiau susipažinti, rasti bendrų verslo sprendimų ir augimo receptų dirbant kartu“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.     

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.