fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų verslo vadovų klubo kontaktų sesija kartu su IQ: iš galybės vizitinių gauni kelis tobulus kontaktus

Vakar įvyko pirmoji šį rudenį Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovų verslo klubo kontaktų sesija kartu su IQ! Tai – jau tradiciniu tapęs renginys, skirtas tiek Rūmų narių, tiek svečių verslo vadovams.

Daugiau nei pusšimtį Lietuvos įmonių vadovų pasveikino VPPAR tarybos viceprezidentė Laura Aldonė ir Rūmų Vilniaus verslo moterų tinklo atstovė, UAB „DSP Plius“ vadovė Irma Spudienė, linkėdamos produktyvaus laiko ir naudingų kontaktų.

Pirmoje renginio dalyje Rūmų partneriai parengė verslui naudingus pranešimus. „Filmuojam.lt“ įkūrėja ir vadovė, publicistinių, dokumentinių filmų kūrėja, vaizdo komunikacijos ir viešųjų ryšių specialistė, TV ir radijo žurnalistė Lina Laurinaitytė-Grigienė papasakojo apie vaizdo reikšmę įmonių įvaizdžiui, veiklai ir pelnui. Žurnalo IQ ir portalo alfa.lt redaktorius Ovidijus Lukošius atskleidė, ar interneto amžiaus žurnalistikai vis dar reikia IQ. Trečiąjį pristatymą parengė Vilniaus universiteto Verslo mokyklos dėstytojas, verslo psichologas, diplomuotas verslo mediatorius ir derybų treneris Šarūnas Mačiulis, kuris papasakojo apie derybas vadovo gyvenime.

Vis dėlto labiausiai renginio dalyviai laukė kontaktų sesijos, į kurią įsijungė nieko nelaukdami.

 

„Turėjome galimybę susipažinti ir pristatyti verslus per 2 minutes, užmegzti daug naujų kontaktų, sutikti netgi klientų bei seniai matytų verslo partnerių! Kiekvienas kontaktų renginys duoda naudos. Kartais iš tų 20–30 vizitinių kortelių ir pažinčių gauni 2–5 tobulus kontaktus, kurie tikrai bus naudingi vienai ir kitai pusei. Smagu, kai nėra spaudimo, kas norės, susitiks vėliau ir pratęs šias pažintis“, – iškart po renginio įspūdžiais pasidalino I. Spudienė.

Dėkojame Rūmų nariams, prisidėjusiems prie Vadovų verslo klubo kontaktų sesijos organizavimo: žurnalui IQ, Vilniaus verslo moterų tinklui, VU verslo mokyklai, filmuojam.lt, Arkangelo konferencijų centrui, UAB „Time Two“, netrukus prie Rūmų prisijungsiančiam UAB „Taurakalnis“ ir renginio vedėjui Nedui Stankevičiui.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis