fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų verslo delegacija lankosi Vakarų Ukrainoje

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos ambasada ir garbės konsulatais Ukrainoje, lapkričio 4–7 dalyvauja verslo misijoje Vakarų Ukrainoje: Lvove, Ternopilyje ir Ivano Frankivske. Šio vizito tikslas – sudaryti palankias sąlygas verslo projektų plėtrai tarp Lietuvos ir Ukrainos verslo bendruomenių, pasidalinti ES patirtimi įgyvendinti verslo iniciatyvas bei užmegzti ilgalaikius verslo ryšius.

„Ukraina turi daug verslo potencialo, ne kartą įrodė esanti patikima partnerė. Ši bendrystė naudinga abiem šalims, o mūsų šalių verslo bendradarbiavimas galėtų būti puikus pavyzdys kitoms Europos Sąjungos valstybėms. Kviečiu šios misijos metu abipusiai pasinaudoti galimybėmis, kurias atveria glaudi Lietuvos ir Ukrainos ekonominė draugystė bei politinis bendradarbiavimas“, – verslo forumo Lvove atidaryme kalbėjo Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius.

Šios verslo misijos metu Rūmų delegacija dalyvauja verslo forumuose, susitinka su miestų gubernatoriais ir merais, verslo asociacijomis ir įmonių atstovais. Be to, pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Lvovo prekybos ir pramonės rūmais bei Ternopilio administracija bei ketinama pasirašyti su Ivano Frankivsko prekybos ir pramonės rūmais.

Vakarų Ukrainoje lankosi Rūmų narių UAB „Traidenis“, „Green Genius“, „Grindinis“, „Armo“, „Jostra“, „Textile Plus Fashion“, „Metmedė“, LCC tarptautinio universiteto, Vilniaus kolegijos atstovai.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis