fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų verslo delegacija lankėsi Uzbekistano PPR

 

Lapkričio 18–23 d. į Uzbekistaną su verslo misija išvyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija, kuri vakar lankėsi Uzbekistano prekybos ir pramonės rūmuose. Pagrindinis vizito tikslas – aptarti tolesnio bendradarbiavimo plėtrą prekybos, ekonomikos, investicijų, transporto ir informacinių technologijų srityse.

Susitikime dalyvavo nepaprastasis ir įgaliotasis Lietuvos respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje ir Uzbekistano Respublikoje Remigijus Motuzas, Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius, Uzbekistano PPR pirmininko pavaduotojas Farizšochas Usmanovas, misijos dalyviai, Uzbekistano ministerijų, įmonių, žiniasklaidos atstovai ir kt.

Lietuvos ambasadorius R. Motuzas pažymėjo, kad šis susitikimas tik dar labiau sustiprins Uzbekijos ir Lietuvos santykius, taip pat įneš savo indėlį į daugiaplanį prekybinį-ekonominį bendradarbiavimą.

Dalyvius taip pat sveikino ir Rūmų prezidentas S. Leonavičius, sakęs, kad šis susitikimas taps papildomu stimulu verslui ir atvers naujų perspektyvų.

F. Usmanovas savo ruožtu pakvietė mūsų šalies verslo atstovus aktyviau išnaudoti investicinį Uzbekistano potencialą, investuoti kapitalą į didžiausią ir labiausiai diversifikuotą Centrinės Azijos ekonomiką.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis