fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų taurę iškovojo Grant Thorton Baltic komanda

 

Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai savo narius sukvietė į netradicinį verslo klubą. Žirmūnų boulinge net 12 Rūmų narių komandų varžėsi dėl Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų taurės 2019.

Komandų įskaitoje aukščiausioje lygoje nugalėtojais tapo Grant Thorton Baltic komanda, o I-oje lygoje triumfavo Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos komanda.

Geriausius rezultatus asmeninėje įskaitoje taip pat parodė jau minėtų komandų žaidėjai - Oleg Bulygin (Grant Thorton Baltic) ir Greta Sinkevičiūtė (VU Verslo mokykla).

Iš viso Verslo klube dalyvavo apie 80 Rūmų narių, administracijos ekspertų, kuriuos  su pagrindinėmis turnyro taisyklėmis supažindino Lietuvos boulingo federacijos valdybos narys Deimantas Kukuris.

Dėl Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų taurės 2019 varžėsi komandos iš įmonių NOD Baltic, Gjensidige, Ježvitas, Comfort Heat, Ekenex, Artva, Egiedra, Vestexpress, MAI Baltic, MIX komanda, taip pat Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo mokykla bei nugalėtojais tapusios VU verslo mokykla su Rūmų viceprezidente Birute Miškiniene ir Grant Thorton Baltic su vadovu Genadijumi Makuševu.

Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius dėkoja visiems turnyro dalyviams bei, žinoma, renginio rėmėjams: UAB Rubineta, UAB Merseta, UAB Straikas, UAB Itališko skonio gurmanai, VU Verslo mokyklai, Vairavimo mokyklai Autologija, AON Baltic, NOD Baltic, LED Life bei Žirmūnų Boulingui.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.