fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų „Narys – nariui“ platforma padeda spręsti ginčus

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikianti „Narys – nariui“ platforma, kurioje įmonės dalijasi teisės, personalo, finansų valdymo konsultacijomis,  duoda akivaizdžios naudos Rūmų nariams. Vieni iš nemokamų teisnių konsultacijų teikėjų - Advokatų profesinė bendrija AVOCAD, kuri aktyviai dalyvauja Rūmų platformos „Narys nariui“ veikloje ir teikia neatlygintines teisines konsultacijas Rūmų nariams, o kartais, priklausomai nuo paslaugos pobūdžio ir susiklosčiusios situacijos, ir teisines paslaugas.

 

2018 metų pradžioje Rūmų narys UAB „PACK LT“ pasinaudojo „Narys – Nariui“ platforma ir kreipėsi konsultacijos dėl skolos už parduotas prekes išieškojimo iš bendrovės, registruotos Maltoje.

 

Išsiaiškinus visas aplinkybes buvo aptarti galimi veiksmai, derybų strategija ir galimi tolimesni žingsniai.  

 

Po sėkmingų derybų, kurias vedė Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatas Laurynas Staniulis, su Maltoje registruota bendrove pavyko sėkmingai užbaigti derybas ir suderinti skolos grąžinimo grafiką, kuris šiuo metu yra sėkmingai vykdomas. UAB „PACK LT“ jau yra atgavusi dalį skolos.

 

Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatas Laurynas Staniulis pažymi, kad skolų administravimas, gal ir neatrodo sudėtingas ar itin reikšmingas, tačiau, jis rekomenduoja, kad kiekvienoje bendrovėje būtų aiški skolų administravimo strategija ir atitinkamos priemonės, kad ši strategija pasiteisintų bei būtų efektyvi. Skolas teismai dažniausiai priteisia, tačiau tik tai klientams pasitenkinimo neteikia. Esminis dalykas yra skolos atgavimas (geriausia - 100 %). Tam reikalinga aiški skolų administravimo sistema bei efektyvi skolų administravimo strategija, padedanti užkirsti kelią skolų susidarymui.

 

Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatai ir teisininkai nuolat konsultuoja klientus ir veda mokymus skolų administravimo tema bei atstovauja klientų interesams teismuose.

 

Nemokamų rūmų nariams konsultacijų vieta – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Kosciuškos g. 30, Vilnius.

Laikas derinamas individualiai.

Atsakingas asmuo – Verslo klientų vadovė Gintarė Povilonė. Registracija tel. +37068750025 arba gintare.povilone@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.