fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariui – VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrui – 60!

 

2018 m. rugsėjo 19 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras šiandien švenčia 60 metų jubiliejų.

 

„Didžiuojamės, kad mūsų verslo bei mokslo bendruomenėje aktyviai dalyvauja ši moderni ir nuolat tobulėjanti švietimo įstaiga, turinti gilias tradicijas bei ilgametę mokymo patirtį. Visų Rūmų narių vardu dėkojame centro vadovui Mindaugui Černiui ir visiems čia dirbantiems kolegoms už bendradarbiavimą ir indėlį į mūsų bendrą veiklą“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius, sveikindamas VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrą garbingo 60 metų jubiliejaus proga.

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai už nuoširdų, darnų, sklandų bendradarbiavimą plėtojant tarpusavio santykius tarp mokymo centro ir verslo organizacijų padėkos raštus šiandien įteikė šio mokymo centro mokymų vadybininkei Beatai Jurkevičienei, Ūkio skyriaus vedėjui Ilarion Kalinič, profesijos mokytojui Rolandui Balkei.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.