fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų narių vizitas įmonėje „Lietpak“

 

Praėjusią savaitę Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai drauge su Rūmų nariais lankėsi pakuotes iš polimerinių plėvelių gaminančioje bendrovėje „Lietpak“, kuri yra tarp 30-ies geriausių tokio profilio įmonių pasaulyje.

Rūmų narius šiltai priėmė „Lietpak“ bendrovės įkūrėjas, prof. dr. Pranas Kiznis. Jis papasakojo, kaip gimė verslo idėja, kaip kūrė įmonę ir su kokiais iššūkiais teko susidurti, kad įmonė veiktų sėkmingai.

Po instruktažo bei griežtos higienos procedūros ilgametė įmonės darbuotoja palydėjo Rūmų narius į ekskursiją po gamybos padalinius. Pradėję nuo žaliavos cecho dalyviai pamatė modernų ir  nuoseklų pakavimo medžiagų gamybos iš polimerinių plėvelių procesą – nuo plėvelės pagaminimo iki užsakovams paruoštų pakuočių.

Rūmų nariai džiaugėsi išskirtine galimybe aplankyti UAB „Lietpak“.

„Seniai norėjau apsilankyti šioje kompanijoje. Bendradarbiaujame jau 10 metų, bet gamybos nemačiau. Buvo šiltas susitikimas su vadovu ir jo kolegomis. Vizitas nostalgiškai priminė 1988–1990 m. tėvų pradėtą maišelių verslą. Žinoma, mastai, dvejos staklės ir rankomis pjaustomi maišeliai atrodo juokingai, palyginti su tuo, ką matėme šiandien: tokius hektarus žemės, tiek robotų ir modernių linijų. Žaviuosi Lietuvos gamintojais, neslėpsiu – labiausiai mes ir mėgstame tokius klientus. Visada palaikau Lietuvos pramonę“, – įspūdžiais pasidalino UAB „DSP Plius“ direktorė Irma Spudienė.

„Pirmą sykį lankiausi tokio masto gamybinėje įmonėje ir iš vidaus pamačiau visą gamybos procesą „nuo... iki“.  Labai gerą įspūdį paliko vadovo pasakojimas – šiltai, paprastai papasakota įmonės sukūrimo ir augimo istorija, aplinkosaugos iniciatyvos, rūpinimasis darbuotojais.  Po tokių pasakojimų visai kitomis akimis matai ir pačią įmonę, ir jos produkciją. Vizitas viršijo lūkesčius“, – po ekskursijos sakė Daiva Anciūnaitė, „Baltic Clipper“ verslo plėtros vadovė.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.