fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų narių „Noviti finance“ pasiūlymas smulkiajam verslui

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių atsiliepimai parodė, kad karantino metu sustojus veiklai kai kurios įmonės nebegauna jokių pajamų, todėl keblu darosi mokėti mokesčius VMI ir įmokas „Sodrai“, išlaikyti darbuotojus, grąžinti paskolas bankams. Vienų vadovų nuomone, situaciją gelbėtų atidėti mokėjimo terminai, antri tikisi valstybės paramos, treti teigia, jog reikėtų prieinamesnio skolinimosi.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys – alternatyvus verslo finansuotojas „Noviti finance" – ir šiuo, daugeliui įmonių iššūkių kupinu metu, teikia verslo paskolas, faktoringo ir mokėjimo atidėjimo garantijos paslaugas.

„Šiuo išskirtiniu laikotarpiu verslui svarbu susitelkti ir vienas kitam padėti: savo pirkėjui, tiekėjui, darbuotojui, partneriui. Noriu paraginti verslininkus „nelaidoti“ savo verslo anksčiau laiko, nes kiekviena rizika – tai ir galimybė. Nenuleiskite rankų, ieškokite naujų galimybių“, – sako alternatyvaus verslo finansuotojo „Noviti finance“ vadovas Linas Armalys.

„Noviti finance“ pasirašė garantijų susitarimą pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programą (EaSI).

Šis susitarimas leidžia „Noviti finance“ finansuoti iki 25 000 EUR su žemesne palūkanų norma, be užstato ir daugeliu atvejų be laidavimo įmones, kuriose dirba ne daugiau kaip 9 darbuotojai.

Jeigu jūsų įmonei reikia papildomo finansavimo apyvartinėms lėšoms, kreipkitės info@noviti.lt arba tel. 8 630 50001. Daugiau: www.noviti.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis