fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų narių klubas Vertybinių popierių biržoje Nasdaq Vilnius

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo  klubas šį kartą vyko neįprastoje vietoje - Vertybinių popierių biržoje Nasdaq Vilnius. Daugiau nei 20 Rūmų narių turėjo progą iš primų lūpų sužinoti, kaip veikia vertybinių popierių biržos operatoriaus Nasdaq įsteigtas paslaugų centras Vilniuje ir Nasdaq Baltijos rinka.

Vertybinių popierių birža Nasdaq Vilnius ir Lietuvos centrinis vertybinių popierių depozitoriumas (LCVPD) yra pagrindiniai kapitalo rinkos dalyviai Lietuvoje. Vertybinių popierių birža Nasdaq Vilnius yra vienintelė reguliuojamos rinkos operatorė, teikianti vertybinių popierių prekybos, listingo bei informacines paslaugas.

Nasdaq Vilnius valdybos pirmininkas Saulius Malinauskas ir  Nasdaq Vilnius ryšių su klientais vadovas Justinas Juknys pristatė 2015 m. įsteigtą „Nasdaq Vilnius Services“, kuris aptarnauja globalias Nasdaq grupės operacijas JAV, Skandinavijoje, kitose Europos šalyse. Detaliau nariams šeimininkai pristatė  Nasdaq Baltijos šalių vertybinių popierių rinką ir kapitalo pritraukimo galimybes verslui šioje rinkoje.

Verslo klube dalyvavęs Rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius pažymėjo, kad šio formato Rūmų narių susitikimai kaskart turėtų būti tokie naudingi konkrečios verslui informacijos gausa ir žiniomis.

„Geriausio veiklos rezultato ir naudos nariams pasiekiame, kai aktyviai bendradarbiauja nariai ir Rūmų administracija. Nuoširdžiai norėčiau padėkoti Rūmų Tarybos narei p. Vydai Mozūriūnienei už idėją ir pagalbą organizuojant šį Verslo klubą. Ir, žinoma, ačiū Nasdaq Vilnius vadovui p. Sauliui Malinauskui“, -  akcentavo S. Leonavičius.

Kitas neįprastas Verslo klubas – jau šio mėnesio pabaigoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.