fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariams VMI pristatė pagalbos priemones verslui

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai vakar dalyvavo kartu su VMI atstovais organizuotame nuotoliniame susitikime, kurio metu Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Virginija Ginevičienė trumpai pristatė, kaip nuo pandemijos nukentėjusiam verslui sudaryti VMI mokestinės paskolos sutartis be palūkanų, kokie yra terminai, aplinkybės ir kitos sąlygos, bei atsakė į gausius dalyvių klausimus.

„Valstybės verslui teikiama pagalba iš tiesų yra aktuali. Įmonių situacijų yra labai įvairių, kaip ir nuogąstavimų, todėl labai svarbu kalbėtis, aiškintis ir valdyti patikimą informaciją, kad siūlomomis pagalbos priemonėmis verslas galėtų pasinaudoti deramai ir laiku. Informacijos vakuumas krizės periodu – pati didžiausia rizika įmonėms.“, – sakė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius, dėkodamas VMI už iniciatyvą, komunikaciją ir pagalbą verslui.

„Mūsų tikslas – konstruktyvaus dialogo, bendradarbiavimo kūrimas su verslo bendruomene. Suprasdami verslo atstovų nuogąstavimus dėl pandemijos sukeltų sunkumų, siekiame, kad aktuali ir svarbi informacija pasiektų mokesčių mokėtojus iš „pirmų lūpų“, stengiamės pateikti ją aiškiai ir suprantamai, atsakyti į kilusius klausimus. Galimybė laike išdėstyti susidariusią mokesčių skolą yra viena iš aktualesnių verslui temų.“ – teigia Vilniaus AVMI vadovė Virginija Ginevičienė, dėkodama Rūmų atstovams už aktyvų dalyvavimą susitikime ir vildamasi, kad tokios iniciatyvos taps dažnesnės.

Pristatymo skaidres galite rasti ČIA.

Visą aktualią informaciją galima rasti VMI interneto svetainėje https://www.vmi.lt/evmi/informacija-verslui Konsultacijas telefonu teikia mokesčių specialistai paskambinus bendruoju Mokesčių informacijos telefonu 1882.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis