fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariams – nemokamos teisinės konsultacijos dėl Ukrainos

2022 m. kovo 4 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams Advokatų profesinė bendrija AVOCAD (Rūmų nariai) pradeda teikti nemokamas teisines konsultacijas.

„Suprasdami ekstremalią situaciją, kai kompanijoms nutrūksta kontraktai Rusijoje, Ukrainoje ir kitose valstybėse, nusprendėme padėti Rūmų nariams bei nemokamai teiksime konsultacijas tiek dėl sutarčių vykdymo, tiek dėl darbuotojų iš Ukrainos, tiek ir kitais klausimais“, - pažymi Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD partneris bei Rūmų Tarybos narys Egidijus Langys.

Rūmų nariai, o taip pat ir Ukrainos kompanijos bei ukrainiečiai dėl konsultacijų gali kreiptis tiesiogiai į Advokatų profesinę bendriją AVOCAD (Egidijus Langys, tel. Nr. +370 659 65989, ukraine@avocad.lt).

„Dėkojame AVOCAD advokatų profesinei bendrijai, p. E. Langiui už iniciatyvą bei kviečiame ir kitus Rūmų narius dalintis su Rūmų bendruomene pagalba, teikti konsultacijas įmonėms, bendradarbiauti krizinėse situacijose, o Rūmai visad bus atvira platforma, kur verslas ras sprendimus“, - akcentuoja Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Rūmai primena, kad nariai gali pasinaudoti ir kitomis Rūmų ekspertų nemokamomis  konsultacijomis (teisės, finansų, draudimo, etc.), kurių sąrašą galima peržiūrėti interneto svetainėje https://www.cci.lt/kontaktai-vilnius/rumu-ekspertai/.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis