fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariai teigiamai įvertino verslo misiją Dubajuje

 

Š. m. spalio 19-25 dienomis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su 13-os įmonių verslo delegacija vyko į verslo misiją Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai). Rūmų nariai dalyvavo tarptautinėje parodoje „EXPO 2020“ ir Lietuvos nacionalinės dienos renginiuose, organizuotuose kartu su Lietuvos Respublikos ambasada JAE, Všį „Versli Lietuva“ bei Všį „Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra Litfood“.

Svarbia renginių dalimi buvo Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų verslo forumas, o įmonėms daug naudingos informacijos būsimiems kontraktams atnešė B2B verslo susitikimai.

Verta pažymėti, kad Lietuvos nacionalinio paviljono erdvėse ir verslo forumo metu Lietuvos ekonominis potencialas buvo pristatytas pabrėžiant šalies verslo inovatyvumą ir gebėjimą kurti globalius ateities sprendimus, kurių pavyzdžiais verslo forume dalinosi inovatyviausios Lietuvos įmonės. Tarp jų –  Vilniaus PPAR narė UAB „Geld Baltic“.

Įmonės „Geld Baltic“ pristatytas 3D spausdintuvas gaminti funkcinus užkandžius iš liofilizuotų žaliavų sulaukė ne tik Lietuvos vyriausybės atstovų – premjerės Ingridos Šimonytės bei LR Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės, bet ir aukščiausio lygio JAE vadovų, aplankiusių  Lietuvos paviljoną nacionalinės dienos metu, dėmesio.

Spalio 22 d. vykusiame dvišaliame verslo forume UAB „Geld Baltic“ vadovė p. Laura Kaziukonienė dalyvavo diskusijų sesijoje, skirtoje maisto pramonės inovatyvumui ir tvarumui. Diskusijos metu ji pristatė įmonės sprendimus tvarumo didinimui.

Spalio 24 d. Dubajaus žinių parke („Dubai Knowledge Park“) Lietuvos įmonės turėjo galimybę susitikti su potencialiais verslo partneriais, apsikeisti kontaktais, aptarti bendradarbiavimą ir naujas galimybes savo verslams plėstis. Maisto ir gėrimų įmonės atskirame stende čia taip pat pristatė savo produkciją.

 

Iš visų Dubajuje prisistačiusių Lietuvos maisto ir gėrimo įmonių tik trys, tarp jų Vilniaus rūmų nariai UAB „Straikas“ ir UAB „Geld Baltic“, buvo išrinktos (kartu su AB „Auga Group“) į inovatyvių Lietuvos įmonių grupę, kurią bendrai planuojama pristatyti Jungtinių Arabų Emyratų A lygio Premium parduotuvėse. Tad šių įmonių produkcijai yra reali galimybė jau netrukus puikuotis Dubajaus A lygio prekybos tinklų lentynose.

„Mes kuriame inovatyvius, ekologiškus maisto produktus, kurie gali būti įdomūs bet kurioje užsienio rinkoje. Tačiau be Rūmų pagalbos bei jų organizuotos verslo misijos ir bendradarbiavimo su Lietuvos ambasada JAE, mums nebūtų buvę jokios galimybės būti taip sėkmingai pastebėtiems“, - savo įspūdžiais dalijosi Laura Kaziukonienė, UAB „Geld Baltic“ direktorė.

Vytautas Karalius ir Ilona Aladaitytė, UAB „Decoflux“ ir UAB „Kvarkas“ vadovai, pažymėjo, kad verslo misija į „EXPO 2020“ Dubajuje buvo vertinga susipažįstant su JAE rinkos potencialu, verslo ir kultūriniais aspektais bei užmezgant kontaktus su JAE atstovais B2B susitikimuose.

„Svarbus buvo ir parodos „EXPO 2020“ paviljonų lankymas, kuriuose buvo atskleistos svarbios ateities mobilumo, tvarumo gairės ir vystymo galimybės“, - minėjo p. Aladaitytė.

UAB „Audėjas“ direktorius Darius Liutkevičius pasidžiaugė, kad Rūmų organizuota verslo misija pasaulinės parodos „EXPO 2020“ metu – puiki galimybe plėsti verslo ryšius, planuoti galimą plėtrą Artimųjų Rytų regione ir pristatyti lietuviško verslo potencialą JAE.

Rūmų organizuotoje verslo misijoje dalyvavo šios įmonės: UAB „Audėjas“, VšĮ  „Audimo manufaktūra“, UAB „Decoflux“,  UAB „Geld Baltic“, UAB „Inikti“,  UAB „Greenlab Solutions“, UAB „Kvarkas“ , UAB „Log Villa“, UAB „Miranda design solutions“, UAB „Prieskonių ambasada“, MB „ How“, UAB „Straikas“.

Verslo misija buvo dalinai finansuojama iš SF projektų „Jungtinis Eksportas“ ir „Jungtinis KKI eksportas“.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis