fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariai ir kitos šalies kompanijos įgyja kompetencijas Rūmų ekspertiniuose mokymuose

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai sėkmingai tęsia ekspertinius mokymus savo nariams ir kitoms šalies įmonėms.

Įgyvendindami projektą „Gamybos procesų efektyvinimo kompetencijos“ šią savaitė Rūmai organizavo vienus iš projekto mokymų, tema: „Gamybos projektų valdymo metodiniai mokymai gamybos įmonių darbuotojams“. Mokymuose dalyvavo 15 gamybos įmonių darbuotojų iš UAB  Socialinis institutas, UAB Oda LT, UAB Displėjaus sistemos, UAB Almeca, UAB Miesto alėja įmonių.

Mokymų metu dalyviai gilino žinias gamybinių projektų įgyvendinimo struktūroje (inicijavimas, planavimas, kontrolė, užbaigimas), gilinosi, kas yra projektų valdymas apdirbamojoje gamyboje ir t.t.

Pasibaigus mokymams, refleksijos metu dalyviai išreiškė pasitenkinimą įgautomis žiniomis, teigė, kad įgytos žinios bus naudingos tiesioginiame darbe bei dirbant komandoje.

„Geri mokymų dalyvių atsiliepimai, teigiami lektorių vertinimai rodo tinkamą Rūmų projektų, nešančių konkrečią naudą nariams, vykdymą“, - sako Rūmų ekspertė ir projekto „Gamybos procesų efektyvinimo kompetencijos“ vadovė Jolanta Lapinskaitė – Vaitulionienė.

Šiame projekte dalyvauja 50 įmonių, iš kurių 19 yra Rūmų nariai. Projektų dalyviai taip pat kelia kompetencijas „Rodikliais pagrįsto ilgalaikio ir trumpalaikio gamybos valdymo mokymuose“, „Gamybos procesų standartizavimo ir optimizavimo mokymuose“, „Efektyvaus sandėlių ir gamybos tiekimo valdymo gamybos sektoriuje“ mokymuose bei kituose apdirbamosios gamybos įmonėms aktualiuose mokymuose.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuo 2016 metų vykdė ir vykdo 6 nacionalinius ir 7 tarptautinius projektus, kurių bendras biudžetas – beveik 3 mln. €. Projektuose dalyvavo beveik 170 Rūmų narių.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.