fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariai „Huawei Technologies (Vilnius)“ kviečia į „DigiTelligent Forest“

Data: Lapkričio 11 diena.

Laikas: 10 valanda, ryte

Trukmė: 1 valanda

Sveiki atvykę į „DigiTelligent Forest“ – išsamią ir išmanią parodų salę, kurioje demonstruojami pažangiausi „Huawei“ produktai ir sprendimai

Čarlzas Darvinas - anglų gamtininkas ir keliautojas, sukūręs evoliucinę gyvųjų organizmų natūralios atrankos teoriją. Jo atradimai pradėjo naują gamtos mokslų erą. Darvino dvasią paveldėjęs „Huawei“ kviečia susipažinti su naujausiais IRT pramonės pasiekimais.

„DigiTelligent Forest“ atskleisime IRT pramonės klestėjimo paslaptis. Su produktais, kurie yra konkurencingi, novatoriški ir orientuoti į ateitį, „Huawei“ išskleis savo sėkmės formulę, kuri leido pasiekti kompanijai šiandienos aukštumas.

Apsilankysite šiose ekspozicijų salėse:

NetX 2025 – Juodasis miškas: NetX 2025 siekiama sukurti į ateitį orientuotus tinklus, kad būtų išnaudotos naujos augimo galimybės. „Huawei“ padės operatoriams kurti naujus tinklus, pasižyminčius puikiu jungiamumu, konvergencija ir supaprastinimu, prisitaikančiu lankstumu ir sumaniu bendradarbiavimu, kad būtų galima teikti diferencijuotas tinklo paslaugas, kad būtų patenkinti neaiškūs poreikiai ir būtų galima tiksliai planuoti ateitį.

Connected Computing – Amazonės atogrąžų miškai: Siekdama įveikti naują pramonės skaitmeninimo bangą, „Huawei“ teiks technologinius sprendimus, susijusius su ryšiu, kompiuterija, dirbtiniu intelektu, debesimis ir pramonės programomis, kad padėtų kurti naujas verslo galimybes ir užtikrintų verslo sėkmę.

Business Success – Zhangjiajie miškas: „Huawei“ 5G tinklai ir toliau atveria IRT pramonės potencialą, suteikia naujų augimo galimybių ir sukuria naują vertę 5GtoC, 5GtoB ir 5GtoH rinkose, kad padėtų klientams sėkmingai vystyti verslus.

Better world – Kongo atogrąžų miškai: „Huawei“ ir toliau teikia ekologiškesnius, energiją taupančius tinklus ir skaitmenines paslaugas kiekvienam asmeniui, namams ir organizacijai, kad pasaulis būtų visiškai prijungtas ir išmanus. „Huawei” sprendimai palengvins IRT infrastruktūros kūrimą ir diegimą.

Lapkričio 11 dieną, 10 valandą ryte spauskite nuorodą žemiau:

https://welink.zhumu.com/j/156427586

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis