fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariai grįžo iš verslo misijos Vakarų Ukrainoje

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai grįžo iš verslo misijos Vakarų Ukrainoje. Ją padėjo surengti Lietuvos Respublikos ambasada ir garbės konsulatai Ukrainoje.

„Šios misijos metu  pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Lvovo prekybos ir pramonės rūmais bei Ternopilio regionine valstybine administracija. Be to, įvyko trys verslo forumai, susitikimai su valdžios, verslo asociacijų, mokslo įstaigų ir įmonių atstovais, su kuriais taip pat dalinomės mūsų šalies patirtimi einant Europos Sąjungos keliu. Verslo misijos – vienas efektyviausių būdų įeiti į rinką, užmegzti perspektyvius ekonominius santykius“, – šią misiją apibendrino Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius.

Vakarų Ukrainoje lankėsi Rūmų narių UAB „Traidenis“, „Green Genius Development“, „Grindinis“, „Armo“, „Textile Plus Fashion“, „Metmedė“, Vilniaus kolegijos atstovai bei UAB „Jostra“ ir LCC tarptautinio universiteto atstovai.

„Man, mažo verslo atstovei, ieškančiai partnerių naujoje rinkoje labai svarbus Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje palaikymas. O jis tikrai buvo. Gavau labai daug naudingos informacijos iš ambasados, Ukrainos verslo atstovų ir kolegų, misijos dalyvių“, – įspūdžiais iš verslo misijos pasidalino Irena Bagdonaitė, „Textile Plus Fashion“ savininkė.

Daugiau informacijos:

Susitikimas Ivano Frankivske https://youtu.be/mN49C9TyzX8

Publikacijos iš Lvovo https://loda.gov.ua/news?id=48238;

Ivano Frankivsko: https://www.martsinkiv.if.ua/lytovsko-frankivska-druzhba/?fbclid=IwAR3Lb03B3FIoUlL5PZXhDVnmUeymoQTKyMQULkytc5XicLdosD3snwLzW7I;

Ternopilio: https://tmrada.gov.ua/news/34049.html

Nuotraukų galerijas rasite čia:

https://mega.dp.ua/TZAQsfCkD

https://fex.net/s/c82lzca?fbclid=IwAR15h53low7kNzJe7vCXJ-ZcHxOgvBwJ1XAX639nWeZmJQHBgOBOLxBjUFE

https://fex.net/s/vypvxxr

https://fex.net/s/rymrey6

https://fex.net/s/tnp0lyx

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis