fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariai dalyvavo maisto sektoriaus verslo forume Kijeve

Gruodžio 3 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvavo Maisto sektoriaus verslo kongrese Kijeve, kurį organizavo Baltic Gastronomy Leaders kartu su partneriais, vykdydami projektą EUROPE SHARES, skatinant lietuviškų maisto produktų eksportą į trečiąsias šalis.

Verslo kongrese ir B2B susitikimuose su Ukrainos prekybos tinklų, e-parduotuvių atstovais ir distributoriais dalyvavo 14 Lietuvos maisto ir gėrimų gamintojų, tarp kurių – ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai – eksportuotojai: Geld Baltic, Straikas, Varėnos pienelis, Actas.

Rūmai jau turi nemažai sėkmingo Lietuvos ir Ukrainos verslo bendradarbiavimo pavyzdžių. Pastaruoju metu čia sparčiai auga ekologiškų natūralių maisto produktų paklausa. Rūmų nariai, Geld Baltic ir Straikas, bendradarbiaudami su lietuviško kapitalo įmone ROVAS, jau pristato savo produkciją Ukrainoje. Po renginio UAB Varėnos pienelis direktorė Jolanta Kuzminienė minėjo, kad juos taip pat domina įėjimas į Ukrainos rinką su natūralios veganiškos produkcijos linija.

„Šiuo metu, kai užsidaro totalitarinių valstybių rinkos, bendradarbiavimas su Ukrainos verslu Lietuvos kompanijoms gali tapti raktu į sėkmę. Džiaugiamės Rūmų ilgamečiu sėkmingu bendradarbiavimu su Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga, Kijevo bei kitų Ukrainos regionų prekybos ir pramonės rūmais. Ši draugystė padeda ir Lietuvos kompanijoms rasti tinkamus kontaktus Ukrainoje“, - pažymi Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

„Verslo susitikimai, forumai, konferencijos, verslo misijos – vienas efektyviausių būdų įeiti į rinką, užmegzti perspektyvius ekonominius santykius. Vilniaus PPAR nariai siekia užmegzti verslo santykius Ukrainoje,  eksportuoti, rasti partnerių ateities projektams bei susipažinti su šalies investavimo potencialu. Nuoširdus ačiū ir Lietuvos ambasadai Ukrainoje, kuri visuomet ištiesia pagalbos ranką ir padeda stiprinti bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Ukrainos“, - sveikindama renginio dalyvius sakė Rūmų eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė.

Šiuo metu Kijeve prekybos tinklo „Novus“ parduotuvėse yra įrengti Lietuvos gamintojų stendai, kur galima susipažinti su lietuviškais maisto produktais. Linkime Rūmų nariams kuo geriausio maisto sektoriaus eksporto starto ir naujų sėkmingų kontraktų Ukrainoje.

Renginio organizatorių fotografijas rasite nuotraukų galerijoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis