fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų nariai AHK kviečia į penktąją tarptautinę konferenciją pramonės skaitmeninimo tema: „Making Industry 4.0 real“.

Penktoji AHK, LINPRA ir INFOBALT organizuojama tarptautinė konferencija Making Industry 4.0 Real įvyks 2020 m. spalio 27 d. gyvai Kaune, Žalgirio arenoje, ir bus transliuojama tiesiogiai internetu, konferencijos svetainėje www.industrie40.lt. Kviečiame dalyvauti jums tinkamu būdu.

Konferencija nemokama, bet būtina REGISTRACIJA, jeigu planuojate atvykti į Žalgirio areną. Laikantis visų saugumo reikalavimų, dalyvių skaičius bus ribojamas iki 200 žmonių.

Konferencijos programoje – Europos ir Lietuvos pramonės tarptautinių organizacijų bei verslo įmonių atstovų pranešimai ir diskusija, pristatanti šiandienos skaitmeninės transformacijos tendencijas ir realių įmonių patirtį skaitmenizuojant pramonę. Konferencijos programa skelbiama ČIA. Pagrindinė dalis ir panelinė diskusija vyks anglų kalba, paralelinėse sesijose lietuvių pranešėjai kalbės lietuviškai, užsienio pranešėjai – angliškai.

Primename, kad konferencijos uždarymo metu bus apdovanoti 2020 m. konkurso „Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje“ nugalėtojai. Kviečiame balsuoti už savo įmonę favoritę ČIA.

Informaciją taip pat galite sekti renginio Facebook puslapyje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis