fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų kontaktų sesijoje – naujos pažintys, ekspertų patarimai ir nauji projektai sostinėje

 

2021 m. balandžio 2 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vakar surengtoje jau antroje šiais metais kontaktų sesijoje dalyvavo beveik 40 įmonių atstovų, Rūmų ekspertų ir svečių.

Pirmoji šiais metais vasario mėnesį organizuota kontaktų sesija ne vienam dalyviui atnešė naujų pokyčių – kam naują partnerį, kam naujų idėjų ar plėtros galimybių. Vakar vykusioje sesijoje kontaktus lengviau užmegzti padėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės narė, verslo procesų optimizavimo ekspertė dr. Diana Satkutė, pristačiusi „KONTAKTAS (NE)LYGU PARDAVIMAS“.

 

Kontaktų sesijos dalyviai turėjo progos susipažinti ir su Rūmų narių – AB „LTG“ („Lietuvos geležinkeliai) vystomu projektu – „Vilnius Connect“. Jį pristatė AB „LTG“ Turto valdymo paslaugų centro direktorė Daiva Pivoriūnienė bei projekto vadovas Domantas Zubka.

Antrojoje dalyje vyko dvi kontaktų sesijos: kiekviena įmonė pristatė savo veiklą, poreikius, pasiūlymus visiems dalyviams, o vėliau kontaktų sesija persikėlė į privačius kambarius.

„Rūmai kiekvieną kartą įvertina narių pasiūlymus, ieško naujovių ir papildomų verčių bendruomenės nariams. Rūmų kontaktų sesija, kurioje dalyvauja ir Rūmuose dirbantys ekspertai, ne tik padeda įmonėms susipažinti, bet ir suteikia galimybę gauti profesionalių patarimų ar įvairių verslo pasiūlymų iš Lietuvos bei eksporto rinkų“, - renginyje pažymėjo Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia susipažinti su šių metų veiklomis, renginiais bei aktyviai dalyvauti: https://www.cci.lt/produktas/2021-m-renginiu-grafikas-vienoje-vietoje/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis