fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų konferencijoje Pasaulis 2022 diskutuota apie šių metų iššūkius ir galimybes

Praėjusį antradienį (2022 02 15) Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklas bei žurnalas IQ sukvietė verslo lyderes ir lyderius į konferenciją Pasaulis 2022. Konferencijos metu vyko ir kontaktų mugė, kurioje daugiau nei pusšimtis sėkmingai verslą plėtojančių verslininkų ir verslininkių aptarė eksporto, tarptautinės rinkos pažinimo klausimus.

Ar Lietuva išspręs krizes: Covid – 19 ir pabėgėliai, koks planas toliau? Europos kursas ir jos pagalba krizėse Lietuvoje? Žmogaus teisės Lietuvoje, kaip nugalėti paniką? Užsienio politika: su kuo pyktis, o su kuo laikytis drauge? Lietuvos ir pasaulio ekonominės tendencijos – infliacija, nekilnojamasis turtas ir kt.? Lietuvos verslo lūkesčiai ir būsimos galimybės? – šias ir kitas aktualijas aptarė verslininkai, politikos formuotojai, sprendimų priėmėjai.

Pranešimą „Lietuvos ir Europos ekonomika – ko tikėtis 2022-aisiais?“  skaitė Gediminas Šimkus, Lietuvos banko valdybos pirmininkas, Europos Centrinio Banko valdančiosios tarybos narys; Vincas Jurgutis, Ekonomikos ir inovacijų viceministras, pristatė svarbiausius darbus, kuriant stipresnę ekonomiką; Marius Vaščega, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, susirinkusiuosius žavėjo pranešimu „Pasaulis 2022 m.: Europos ambicija ir normalumo virusas“, o Dr. Birutė Miškinienė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė, VU Verslo mokyklos vadovė gausių aplodismentų sulaukė po įtraukiančio pranešimo „Kaip keisis kuriamų  ir vystomų verslų žemėlapis?“.

 

Renginio dalyvius ir svečius sveikino LR Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen,  IQ vyriausiasis redaktorius Ovidijus Lukošius bei Lietuvos verslo moterų tinklo Vilniaus regiono tarybos pirmininkė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė Jurga Rimkė.

Konferencijos metu padėkos skambėjo dr. Almantui Danilevičiui bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams už projekto, kurio rėmuose vyko konferencija/kontaktų mugė, iniciavimą; p. Giedrei Ražinskienei ir LPPARA už projekto vykdymą; visam Lietuvos verslo moterų tinklui ir jos vadovei p. Faustai Šeputytei už palaikymą ir organizavimą.

Konferencija/kontaktų mugė vyko Vilniaus klube, jos dalyviai turėjo galimybę susipažinti su verslininkais bei verslininkėmis iš įvairių Lietuvos regionų: įmonių vadovės ir vadovai kontaktų mugės metu trumpai prisistatė bei išsakė savo lūkesčius 2022-iems metams.  Kontaktų mugė buvo filmuojama, o sukurtais vaizdo pristatymais netrukus pasidalinsime su verslo bendruomene.

Konferencija/kontaktų mugė organizuota įgyvendinant Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Jaunimo ir smulkiojo verslo subjektų verslumo skatinimas“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis