fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų ir rūmų narių – UAB „DSP Plius“ seminare per 100 dalyvių

2021 m. kovo 10 d., Vilnius. Šiandien UAB „DSP Plius" kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais pakvietė visus į seminarą "Pasakyk, koks tavo Respiratorius, ir aš pasakysiu, kas tave apgavo!". Įžanginį žodį tarė VPPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius. Pranešimą skaitė įmonės vadovė Irma Spudienė, turinti 18 metų patirtį darbuotojų saugos srityje. Seminare dalyvavo daugiau kaip 100 dalyvių.

Pranešime buvo atskleista problema, atsiradusi tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, užplūdus Covid-19 situacijai. P. Irma Spudienė patarė, kaip atskirti patikimą respiratorių nuo nepatikimo, pristatė tyrimą vaistinėse, savo patirtis su partneriais, priežastis, kodėl problemos atsirado ir kaip su jomis kovoti. Pabaigoje UAB „DSP Plius" vadovė pasidalino TOP 5 patarimais, kaip lengviau atskirti patikimą prekę (ne tik respiratorių), ir kodėl apie tai reikia kalbėti.

Po pranešimo prie diskusijos prisijungė ir atsakė į rūpimus klausimus bei papasakojo apie situaciją Lietuvoje VDI (Valstybinės darbo inspekcijos) Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus Vyresnioji patarėja - vyriausioji darbo inspektorė Vesta Macė, Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos medicinos priemonių priežiūros skyriaus vedėja Jolanta Karavackaitė ir VVTAT (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba) Rinkos priežiūros planavimo ir rizikos vertinimo skyriaus Vyresnysis patarėjas Aleksas Žalpys.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai labai džiaugiasi savo bendruomenės narių aktyvumu ir prisideda prie opių klausimų iškėlimo, diskusijų ir sprendimų paieškų.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija per 550 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

Visus VPPAR šių metų renginius galite rasti:

Tarptautinių ir nacionalinių veiklų 2021 m. kalendorius (cci.lt)

Jei norėtumėte ir Jūs prisijungti prie aktyvios verslo bendruomenės, maloniai kviečiame pokalbiui dėl narystės naudos. Susisiekite ariana.preibiene@cci.lt arba tel. nr. +370 618 39096.

 

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis